Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerinted ez nem igazságtalan?

Szerinted ez nem igazságtalan?

Figyelt kérdés

Ma reggel jött meg először. De sajnos nem számítottam rá, hogy nagyon meglesz, és azt a 3 betétet, amit beraktam mind elhasználtam. Már az utolsó volt rajtam, ami igencsak tele volt. Utolsó óránk a tesi, gondoltam kiállok. Meg is mondtam a tanárnőnek, hogy mi a bajom, de nem engedett kiállni. :( Még szerencse, hogy csak a bugyim ázott át. Az is csak úgy sikerült, hogy alig tesiztem, mert székfoglalósat játszottunk ( csak hulahoppokkal ) és mindig direkt kiestem...


Szerinted ez nem igazságtalan?


12/L


2010. dec. 15. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülye a tanárod.
2010. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De az :( Jól csináltad :)
2010. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De igen, igazságtalan. Nálunk, annak idején az iskolában ilyenkor lehetett könnyítést kérni. Ez nem azt jelentette, hogy aki menstruált kihagyta a testiórát, de nem feltétlen kellett minden gyakorlatot megcsinálni.

Ilyenkor vigyél magaddal több betétet, akár egy csomaggal is berakhatsz a táskádba - inkább több legyen nálad, mint kevesebb. A tesitanárod pedig - főleg, mivel nő -, átérezhette volna a helyzetedet.

2010. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

Hát igen, mostmár többet fogok vinni...

2010. dec. 15. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Nő létére sajnos érzéketlen a tanárod, hogy nem értette meg mi a bajod. Ha nekünk ilyen gondunk volt anno, megértő volt a tanárunk.

Nem tudtál volna kérni valakitől kölcsön? Nálunk ez is előfordult. Sőt, nekem a suliba jött meg először, s tesi előtt vettem észre. Nagy baj nem történt, mert tisztaságit már akkor is használtam néha, de volt pár osztálytársam akinek megvolt már, s tudtam kölcsönkérni betétet.

Legyen a táskád rejtekében mindig 1-2 betét, ha legközelebb is elfogyna amit használsz.

2010. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak egyik barátnőmnél volt, el is kértem tőle. De az sem volt elég :(

Legalább tanultam a dologból. Viszont a tanáromat nem értem ...

2010. dec. 15. 16:38
 7/7 tetris ***** válasza:

Ilyen vészhelyzetekre minden nőnek fel kell készülni. Ha nincs más lehetőség, ilyenkor papírzsepi, vagy végszükség esetén WC papír összegöngyölve is megteszi ideiglenesen.

Mostantól nagylány lettél, legyen nálad mindig betét, mert az első néhány évben még rendszertelen lehet a mensid, akkor jöhet meg, amikor nem is számítasz rá. DE ezt anyukád biztosan elmondta már.

A tesitanár egy nagy tahó.

2010. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!