Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha egy nőgyógyász...

Az normális ha egy nőgyógyász ilyen bunkó?

Figyelt kérdés

A tegnap nőgyógyásznál jártam és nagyon bunkón viselkedett. Ez a harmadik hogy nőgyógyásznál voltam de eddig még nem volt részem ilyen bánásmódban .


Nagyon lekezelően beszélt, és mikor vizsgált is durva volt, jeleztem hogy fáj de az volt a válasz hogy ezt el kell viselni. Lehet hogy fel is sértett mert vizsgálat után enyhén véreztem.



tegnap 09:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

Kilences, egyáltalán nem normális fájdalom és vérzés, bocsánat. Nem kell normálisnak beállítani azt, ami nem az.


Kétévente járok nőgyógyászhoz, ebből egyetlen alkalommal vérzett, amikor az idióta kretén helyettese úgy vizsgált meg, hogy azt hittem fejberúgom. Na, azután vérzett - de az a vizsgálat fájt is.

Soha előtte, soha utána.

tegnap 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az
tegnap 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

5

Nem hiszem hogy az hogy fájt normális lenne. Edigg egyszer se fajt. És nem úgy fájt hogy mintha csak kis kellemetlenség lenne

tegnap 11:52
 14/20 anonim ***** válasza:
68%

Rákszűrés vizsgálat esetén, ami nemtudjuk ez alkalommal volt e

Teljesen normális minimális vérzés, ami miután megvizsgált, megtörlöd magad el is áll.

Ez minden alkalommal el van mondva.

tegnap 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

15.

Gondolom itt a bugris nem mondta el, ezért aggódik a kérdező.

tegnap 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14 nem volt
tegnap 11:55
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem, egyáltalán nem normális! Sajnos rengeteg s#ggfej nőgyógyász van. De nem is értem, egész nap p#ncikban turkál, mi a francért bunkózik? Jobban örülne, ha s#ggekben kéne? Nagyon magas lovon ülnek, de a munka, amit elvégeznek, egy nagy nulla! Én ezért utálom őket, mert bunkók, lekezelőek és hanyagok.


Ugyanolyan lekezelően kell vele beszélni, majd meggondolja kétszer, mikor bunkózzon!


Írtad, hogy komoly problémával küzdesz. Gondolom nem volt kenetvétel, mert ezek a nyomorék nőbányászok elmismásolják, és csak hasztalan kúpokat írnak fel. Ránézésre “gyógyítanak”.

Ha legközelebb mész egyhez, kezd azzal, hogy határozottan kenetvételt kérsz, ami gomba- és baktériumtenyésztésből áll, ezt elküldi a laborba, és nem ott helyben találgat. Csak így tudható meg a pontos baj, és csak így írhat fel megfelelő gyógyszert!

Ha pedig hormonális gondod van (ovulációs gond, menstruációs gond, termékenységi gond, folyás - a hormonok védik a hüvelyflóra egyensúlyát, ciszták - ha a hormonok nem működnek jól, nem megy végbe az ovuláció, és petefészek ciszták alakulhatnak ki), akkor keress fel egy endokrinológust!


És már fél tucat p#naturkásznál voltam, és egyik se vette komolyan a bajaimat.

Azért ilyen hanyagok ám, hogy minél többször visszamenjen az ember. Magánban is, ott aztán talicskázhatjuk nekik a sok-sok pénzt. Hát milyen pénzeket eltesznek ezek a rohadékok 1-1 szülésnél? Őrület! Meg sem érdemlik! El vannak kanászodva!

HPV szűrést is fogok kérni, nagyon sok nőt érint, de sajnos ez még államiban is fizetős. Azért ez rettentően szánalmas! A rizikócsoportba tartozó HPV törzsek okozzák a méhnyakrák több, mint 99%-át. Ezek nem akarnak egészséges embereket, az is tuti, különben tb alapon nézethetné mindenki ingyen!


Rengeteg nővel csak szórakoznak! Lányok, ne hagyjátok magatokat! Álljatok ki magatokért, nyissátok ki a szátokat! Csak bátran! Úgyse harap az a szemét doki, csak ugat! Mi baj történhet? Max megszeppen a bácsika! Ő is ugyanolyan ember, nem Isten, hiába képzeli magát annak!

tegnap 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem igaz, hogy a fájdalom nem normális. Amikor a menzeszem előtt napokkal megyek, utána kicsit szoktam érezni, hogy fáj, pedig az orvosom családtag és nagyon óvatos. Van amikor az ember érzékenyebb.


Persze ha te azt mondod paraszt volt és durva, én teljes mértékben elhiszem neked mert én is tapasztaltam ilyent sajnos. Sok paraszt állat orvos van. Szerintem is válts. Keress inkább egy nőt ha van.

tegnap 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan butaságot írnak, bizony, hogy előfordulhat bármilyen hüvelyi vizsgálat után kisebb vérzés, alhasi görcs. Ahogy a vizsgálat is lehet a szokottnál fájdalmasabb, ha mondjuk épp erős hüvelygyulladásod van, a ciklusodban olyan periódus van, amikor szárazabb vagy stb. Ez nem zárja ki, hogy esetleg az orvos durvább volt a kelleténél, de fontos, hogy nem is jelenti automatikusan azt, hogy az volt.

11: Én meg még vérvételen nem ájultam el soha, míg vannak, akik egyszer vagy többször igen, nem vagyunk egyformák. Bezzeg a rákszűrés mindig jár 1-2 napos kellemetlenséggel nálam.

Kérdező, 1 konkrétumot írtál, az lehetett volna udvariasabb (pl. „Sajnálom, de mindjárt vége van.”), a többit nem tudjuk. Ha nem voltál elégedett, ne menj hozzá többször, ha kirívóan gázos volt, akkor tehetsz panaszt (bár ennek nem tudom a pontos módját.)

A fingós ötletek kritikán aluliak, még poénnak is gyengék.

tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19

Igen lehetett volna udvariasabb de nem volt ehelyett azt vágta hozzám hogy ezt el kell viselni.


És én azt is megértem hogy fájhat meg stb. de itt most konkrétan az orvos volt durva, már attól a pillanattól lekezelő volt mikor beléptem, és hadd ne soroljam hogy így is miket vágott hozzám vizsgálat közbe

tegnap 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!