Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha egy nőgyógyász...

Az normális ha egy nőgyógyász ilyen bunkó?

Figyelt kérdés

A tegnap nőgyógyásznál jártam és nagyon bunkón viselkedett. Ez a harmadik hogy nőgyógyásznál voltam de eddig még nem volt részem ilyen bánásmódban .


Nagyon lekezelően beszélt, és mikor vizsgált is durva volt, jeleztem hogy fáj de az volt a válasz hogy ezt el kell viselni. Lehet hogy fel is sértett mert vizsgálat után enyhén véreztem.



ma 09:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Te is tudod, hogy ez nem normális!

Menj olyanhoz legközelebb, akinek jó híre van, nem csak szakmailag, hanem emberileg is.

ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen azért mentem ide mert szakmailag jó híre volt.

Én meg egy elég súlyos problémával küzdök.

ma 10:09
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Esküszöm az ilyet nagyon meg kellene verni, hogy lehet ennyire paraszt/tapintatlan valaki. Nagyon nem normális az ilyen...
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Mondd meg ki volt az. Bezabálok hagymás tojásból vizsgálat előtt és odafingok az orra alá. Ennyit érsz apukám címszóval
ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Elhiszem, hogy van bunko orvos. De nem irtal konkretumot, viszont hogy faj es verzett is, arrol elmondhatom 51 evesen, hogy normalis. Ha rakszureshez vett mintat, a ciklustol fugg, mennyire erzed. Persze a feszultseg is ront, de ovulacio korul teljesen mas, mint menstruacio elott napokkal pl. Ugyanaz a mozdulat tud fajni vagy meg sem erzed.
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem.
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
Meséld el a teljes sztorit, aztán privátban, hogy ki is ez, menjünk csoportosan fingani. Mert feljeleni úgysem lehet az ilyet, a betegek le vannak tojva.
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Google értékelésben írd le, húzd le, hátha más emiatt majd nem megy hozzá.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%

Vizsgálat után minimális vérzés normális.

Sajnos vannak bunkók.. legközelebb ha mész, az ő rendelését kerüld:)

ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
84%
Egyáltalán nem normális, èdesapám 54 évig volt háziorvos de az, hogy egy beteggel lekezelő hangnemben beszélt volna egyszer sem fordult elő, ma is múltkor is velem is teljesen bunkón beszéltek fel is idegesített, én is orvosi pályára készülök de én megfogadtam magamnak, hogy olyan hangnemben ahogyan velem beszéltek én biztos nem fogok beszélni a betegeimmel.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!