Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja barna folyás mennyire...

3 napja barna folyás mennyire normális a nőgyógyászati vizsgálat után?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nekem még soha nem volt vérzésem a citologia után,soha egy csepp sem. Most viszont nem citologia volt hanem HPV szűrés,baktérium tenyésztés és std szűrés miatt kellett kenetet venni. Már a kefén láttam hogy tiszta vér. Az nőgyógyász megnyugtatott hogy ez normális mert hogy ő rendesen megkaparta. Ureaplasma gyanú van és ahhoz kellett. Utána hüvelyi ultrahang volt. Tiszta véres lett az óvszer amit ráhúztak,folyt le róla a vér. Aznap estére már csak barna folyásom volt. De azóta is. Ez pénteken reggel volt. Most voltam pisilni és még mindig jönnek kisebb nyálka szerű darabok. Menstruációt másfél hét múlva várom szóval ez nem az. Mennyire essek kétségbe ? 32/n

szept. 2. 05:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!