Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim zuhany hüvelykúp kitiszt...

Intim zuhany hüvelykúp kitisztítására?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tipikus tüneteim voltak, pirosodás, darabos sárga/fehér folyás, viszketés stb. Voltam orvosnál, megállapította hogy hüvelygombám van. Addigra, mire kaptam időpontot, már alapból enyhültek a panaszaim. Felírta ezt a régi CNS kúpot, 10 napos kúra, végig is csináltam. Visszajött végre a természetes folyásom, nincs semmilyen panaszom. Viszont láttam a kúra alatt felhelyezéskor, hogy nem ürül ki minden maradványa a kúpnak, mert az állagából, mennyiségéből és a színéből is tudom, hogy ez a kúp. Olvastam, hogy több nőnek is ilyen problémája volt ezzel a készítménnyel, hogy valakinek konkrétan kaparnia kellett ki magából, mert nem tudta felhelyezni a következő kúpot a maradványoktól.

Na én úgy voltam vele, hogy úgyis szedek még egy hétig napi 2 hüvelyflóra visszaállítót, hátha az kipucolja. Valamennyit kifolyat, de ugye ez a visszaállítónak (gynophilus) is ki kell folynia, ami felesleges, szóval látom már a javulást, kevesebb van, de még mindig bent van egy csomó maradék. Ahol olvastam ugyanezzel a problémával küzdő nők beszámolóját, ott azt írták, hogy a hüvelyflóra pótlás után intim zuhannyal irrigálnak egyet, és az majd kiszedi az összes maradványt.


Kérdezném tőletek, hogy valaki járt még így? Hányszor irrigáljak, ha netán elsőre se jön ki minden? Melyik irrigálót ajánljátok?


Köszi a segítséget!

21/L



tegnap 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
A menstruációval kitisztulsz, nincs szükség irrigálásra. Sőt, újabb problémákat csinálhat az irrigálás.
tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem több nőgyógyász is mondta már az irrigálást, de a köznapi emberek hurrogásai miatt csak későn próbáltam ki, sajnos. :( Sok évnyi szívást és rengeteg pénzt spóroltam volna vele. Azt ajánlom, ami minden gyógyszertárban és drogériában kapható, vmi magyar cucc, van sima tejsavas és jódos pezsgőtablettás belőle, de a tejsavas nekem kb.mindenre is jó, s elég egyszer, nem hiszem, hogy olyan sok lenne még bent.
tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem irrigálnék. Állítólag nagyon egészségtelen.

Maga a cns is az volt.

Várd ki a végét, hogy ha magától kiürül, mi vár még rád.

Engem jól elintézett.

tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!