Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp után is diszkomfort...

Hüvelykúp után is diszkomfort érzés?

Figyelt kérdés

Antibiotikum kezelés után hüvelygombám lett. Írt csütörtökön a nőgyógyász 3 napos Gyno-pevaryl hüvelykúpot és Pimafucort kenőcsöt. Szombat este tettem fel az utolsó kúpot, de azóta is olyan diszkomfort érzésem van, kívül meg piros a hüvelybemenet körül, már csípi a krém ha kenem, akkor inkább ne

kenjem már? Orvos nem mondta hány napig kenjem, csak azt, hogy naponta 2x.



aug. 13. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedj probiotikumot, meg használj tejsavbaktériumos hüvelykúpot, ezek helyre teszik a flórád. Próbálj meg a pirosságra Canesten krémet kenni.
aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Én a helyedben, ha a nőgyógyászt nem tudod elérni, elmennék egy patikába megkérdenzi
aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mik ezek, én anno sima vény nélkül kaphato laktovit tartalmú kúpot használtam, hamar elmúlt a viszketés, de azért nem 3 nap alatt.


De ha te nagyon "kisebesedtél", akkor ne is várj csodát, helyre kell állnia a dolgoknak, az meg legalább 1 hét, de lehet több. Próbáld megállni a vakaródzást, pamut bugyi, napjában többszöri tisztasági betét csere.

aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már napközben nem volt diszkomfort érzés, csak piros még ahogy megnéztem a tükörben. Remélem már meggyógyul, mert szombatra strandot tervezek meg a nőgyógyász is 2 hétig szabin van.
aug. 13. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez is egy csodás' példa arra, hogy mekkora hatékonysággal kezel egy nőgyógyász.
aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!