Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy ránézésre...

Létezik, hogy ránézésre megállapítja az orvos, hogy olyan folyásom van, amire hüvelykúp kell?

Figyelt kérdés

Sima rákszűrésen voltam nőgyógyásznál. Semmilyen panaszom nem volt, és nem vettem észre szokatlan folyást a megelőző napokban, de az igaz, hogy közvetlenül a vizsgálat előtt egy pici barnás foltot láttam a tisztasàgi betéten. Én magamtól otthon ha több lett volna, betudom barnázásnak, ami menstruáció előtt elő szokott nekem fordulni, ami nem jó, de amennyire tudom, ennek hormonális oka van.

Az orvos ahogy benézett megállapította, hogy "folyásom" van, és írt is fel rá boraxos hüvelykúpot.

Tényleg ennyire látszik egy pillantásra, hogy mi okozza azt, amit lát? Ha nekem semmi tünetem nem volt, és a folyásom is tök normális volt (se állag, se szag, se szín, se viszketés), akkor én ezt honnan vehettem volna észre? Létezik, hogy észre sem veszem (vagy észre sem vettem eddig sem) hogy van valami bajom, amit kezelnem kellene? Vagy egyszerűen csak most kezdődött volna, és később lettek volna tünetek?



tegnap 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ami látszik, igen.
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 qborka ***** válasza:

Persze, hiszen ez a dolga,hogy ilyet felismerjen.


Hasonlóan jártam én is,bàr minimális diszkomfort érzetem volt ott lent,de betudtam annak,hogy a folyamatos vérzés miatt àllandóan betét + bugyi van rajtam.

Aztán egyik vizsgálat alkalmával, amikor kivételesen nem véreztem, mondta az orvos,hogy van egy kis gombàm.

ma 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!