Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik hüvelykúp vált be...

Melyik hüvelykúp vált be nektek gombás fertőzésre?

Figyelt kérdés

A patika nyilván azt ajánlja amivel épp olyan szerződésben vannak, de én elvesztem a lehetőségek közül.

Canesten, betadine, az a gyno valami, annyi minden van. Személyes tapasztalata van valakinek?


szept. 9. 21:06
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%
Canesten kombi.
szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a diéta, cukormegvonás, hónapokig. mellette canesten.
szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit az orvos felír.
szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kikevert bórsavas kúp. Orvos írja fel receptre.
szept. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Canesten kombi.
szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszadó! Ha átgondolom, elég sok cukor tartalmú dolgot eszek, iszok, elképzelhető hogy ez is egy lehetséges ok lenne? Ilyet még nem hallottam. Hónapok után javult neked, amikor megvontad a cukrot?
szept. 14. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rákeresnél az interneten a gombás fertőzésekre és kezelésre, találkoznál vele. Neve is van: Candida diéta. Általában akkor fognak bele az emberek, amikor visszatérő gombás fertőzéseik vannak, és hát alapvetően az életmód és táplálkozás szerepet játszik benne. És igen, alapjáraton is javasolt nem sok cukrot enni... rengeteg probléma okozója. És persze, hetek kellenek hozzá mindenképpen, de alapvetően ennek egy életmódnak kellene lennie, hogy nem eszünk nagyon cukrot. Mellette persze a helyi kezelést nem kell elhagyni.
szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!