Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor megvan két napig mindig...

Mikor megvan két napig mindig többet eszek de emiatt bűntudatom van.Más is többet eszik ilyenkor?

Figyelt kérdés

Rendszeresen edzek,és alapjáraton egészségesen eszek de ilyenkor valamennyivel többet.

Hogy békéljek meg ezzel?


ma 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kell ezzel megbékélni, miért nincs rendben szerinted? Az ember kalóriaszükségletének mértéke nemálkandó, az a havi 2 map az égvilágon semmit nem befolyásol.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is többet eszek azokon a napokon, valahogy éhesebbnek érzem magam. Nem kell ezen szerintem annyira parázni.
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog. Ez miatt aztán teljesen felesleges a bűntudat
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felek hogy elhízok és ilyenkor fel is vagyok puffadva,fáj a hasam
ma 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor pszichológushoz menjél, mert ez már beteges.
ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A puffadás a menstruáció és a hormonok játéka miatt van ilyenkor nem (feltétlen) azért mert többet eszel
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én menstruáció előtti napokban eszek többet. Főleg édességet. Amint megjön nem nagyon van étvágyam.
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!