Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert keshet a menstruaciom?

Miert keshet a menstruaciom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lányok abban kérném a segítségeteket, hogy a menstruációm most 1 hete és 1 napja nincs meg.Bármit csinálok mintha nem tudna megjönni. 18 éves vagyok egy fél évvel ezelőtt abbahagytam fogamzásgátlót de azóta nem volt ilyen problémám, sőt nekem max 1-2 napot ha késik mert mindig szinte pontos. A terhességi teszteim mind a 20 db negatív nőgyógyásszal telefonon egyeztettem ő mondta, hogy ez kizárható nyugodjak meg és ha nem jön meg hétfőig menjek be rendelésére szedjek folsavot E vitamint azt mondta még addig.

Én nagyon félek akivel volt már ilyen kérlek segítsen. Néha van egy kis hasszurkálás egy napban 1x de abszolút semmi tünet. Mintha egy nagyon pici fehér folyás lenne de azis minden 3.nap ha észreveszem és nagyon minimális. Stresszes hónapon vagyok túl az biztos de nagyon nem tudom mitől van ez sosem fordult még ilyen elő!

Valaki segítsen kérlek megnyugtató válaszokkal 🥺🥺



tegnap 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, minek csináltál 20 db tesztet? Pénzkidobás. Bármitől késhet, pláne ebben a korban, nekem volt, hogy 2 heteket késett vagy éppen 1 hónap kimaradt.
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez most vagy újabb kérdésed vagy a másikra adott válaszomat törölték. Pedig abban is megírtam hogy 1 tesztet kell csinálni. Nem 20-at. Ha az negatív akkor várj szépen míg megjön.
ma 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy a stressz miatt késik. Ne aggódj.
ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!