Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Edzés miatt késhet a menstruáció?

Edzés miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

Utóbbi 1 hónapban kezdtem el rendszeresen eljárni edzőterembe, elég jól megerőltetem magamat. Szinte minden nap, 7 napból 6-ot/5-öt elmegyek edzeni. Most a menstruációm minden előjele jelen van (puffadt, kemény has, hangulatváltozások, bizonyos kaják utáni vágy, mellfájás). (Terhes elvileg nem lehetek, ha a héten nem jön meg veszek egy tesztet.)

Szerintetek lehet a sok edzéstől? Neten írták hogy lehet attól is, de nem vagyok benne túl biztos. Valakinek van ezzel tapasztalata?


jún. 4. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komoly edzés kell hozzá és az sem azonnal alakul ki,h késik tőle... A szervezeted nem egy gép. Természetes, hogy néha ingadozik.. Mióta késik? Na mondjuk, ha edzés mellett nem eszel rendesen az is tud ilyet okozni, de nem ennyire rövid idő alatt..
jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem eddig tűpontos volt a menstruációm az utóbbi időben. nagyjából 3 napja kellett volna hogy megjöjjön. lehet nem tűnik soknak, lehet csak rástresszelek. jövő héten emelt érettségi szóbelim lesz, az is aggaszt. itthon sem a legjobb minden. lehet a stressz eltolja?
jún. 4. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3 nap késés az nem késés még mindig.
jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Stressz nagyon könnyen csinálhatja.. Első voltam.
jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát lehet. nem tudom. vettem tesztet, negatív lett. lehet lemegy az emelt szóbeli és megjön. a derekam egyre jobban fáj, a melleim is egyre érzékenyebbek. gondolkodtam azon hogy el kéne mennem nőgyógyászhoz.
jún. 5. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, meg fog jönni.
jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!