Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztus 6.án kellett volna megjönnie, de még ma is semmi, elég rendszeres szokott lenni, mindig pontosan vagy pár nappal előtte jön meg. Az utolsó ciklusaim hossza: 29-26-27-27-29, a mostaninál a 32. napon vagyok. Július 8.án jött meg utoljára, mindig védekezek (augusztus 2.án voltam aktív a hónapban először, ami elvileg már az ovuláción régen túl van), ugye így a terhesség miatt nem kellene aggódnom? Mindig nagyon figyelek pont emiatt hogy ne legyek megijedve de sose volt még hogy nem pontosan jött meg, mi miatt lehet ha nem ez?

aug. 8. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Stressz, betegség. Aug 2 már elég kis esélyes terhességre.
aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig normális még a késés? Amiatt is aggódok nagyon mert 5.e óta csomó módszert kipróbáltam (narancslé, c-vitamin, gyömbér ananász) amiktől elvileg hamarabb megjön és mégis semmi:(
aug. 8. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
A C vitamin pont hogy tolja. Akkor jól sikerült 😅
aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
u, pedig neten azt találtam hogy előrébb hozza és máskor nem tolta el sose, de lehet akkor ez a probléma? úgy bele tudom magam forgatni és tudom hogy nem lehetek terhes mert mindenre figyeltem de mégis ez jár a fejemben, hogy mi másért késne
aug. 8. 16:10
 5/5 anonim válasza:
Szia nekem pénteken kellett volna de még semmi általában inkább előbb jön mint később most meg semmi. Nagyon fáj a derekam görcsöl a hasam. Neked megjött azóta?
aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!