Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szólnak bele mások...

Miért szólnak bele mások mindenbe?

Figyelt kérdés
Folyamatosan zaklatnak a nőgyógyásszal, de nem értem miért. 23 éves vagyok, nincs kapcsolatom, be vagyok oltva hpv ellen és semmi panaszom. A nőgyógyász bácsim azt mondta, hogy panaszmentesen ne járjak évente, ez nálunk egy bevett divat, kapok tőle hpv tesztet otthonra évente, azt visszaküldöm, kiértékelik. Ha gyanús, akkor felhív, hogy menjek be. És valahogy a pesti rokonok kollégák meg folyamatosan zaklatnak, pedig senkinek semmi köze ehhez. Nekem kellemetlen kacsázni meg levetkőzni, jobb szeretem otthon levenni a tesztet. Ha ciszta lenne éa tünetmentes lenne, akkor azt meg úgyis otthagynám, gyereket meg nem akarok.

szept. 18. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazan értem ki és higy tud ilyennel zaklatni.

Amúgy valóban, Magyarországon van ez a folyamatosan nőgyógyászhoz járkálás minden miatt divat.

szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rokonok, kollégák. Felelőtlen vagy, ez hülyeség, nem így működik, stb...
szept. 18. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért mondod el nekik?
szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Feljönnek ezek a témák egy irodai beszélgetés alatt, lehet inkább csendben kéne maradnom :/

Amiatt is elítélnek, hogy nem eszem mindenmentesen (mert ugye minden is káros) meg nem hordok biciklissisakot meg nincs másfél milliós sportbiciklim. Falun nőttem fel, nálunk ez nem dívik.

szept. 18. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mások orrára kötni. Azért ez elég bizalmas dolog, teljesen magányügy. De nyugodtan mondhatod, hogy rendszeresen jársz nőgyógyászhoz. Hiszen van nőgyógyászod és rendszeresen konzultálsz vele, szóval nem is igaz, hogy ne figyelnél oda magadra.
szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Nekik maguknak qurvára rendben van az életük, ezért ráérnek máséval foglalkozni.
szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!