Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok sok év óta tartó bő...

Sok sok év óta tartó bő folyást valaki ki tudta kezeltetni? Mi lehet rá a megoldás?

Figyelt kérdés

Tini korom óta, kb 20 éve tart már nálam. Voltam többször dokinál nyilván, de a canestenen felül sose javasoltak semmit. Kétszer voltam terhes, akkor is vizsgáltak mindennel, ugye a terhesség alatt van kötelező bakteriális és gombás vizsgálat is, de sose volt olyan eredményem, ami miatt kezelésre küldtek volna.

Jelenleg azzal próbálkozom, hogy amikor erősebb, végig csinálok egy hüvely kúp kezelést, egy két hónapig kevesebb is van utána, de aztán újra sok lesz a folyás. Teljesen el vagyok veszve hogy ez ellen mit lehet csinálni. Nem akarok egész életemben tisztasági betétet hordani.



szept. 8. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellette nincs diszkomfortérzés, viszketés, kellemetlen szag, akkor neked egyszerűen alapból sok termelődik.
szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tök természetes dolog (is lehet). Nem kell rá kezelés. Tisztasági betét sem. A 60 fokos mosás simán kiszedi.
szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, de ha nem használnék, naponta 4 bugyit kellene cserélnem. Munkahelyen ez azért eléggé kivitelezhetetlen :( próbáltam már ilyen mosható betéteket is, de akkor is érzem.
szept. 8. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, valószínűleg semmi bajod nincs, hanem alkatilag van sok folyásod. Ez van, el kell fogadnod. A tisztasági betét pont erre van. Vagy legalább otthon ne használj, ha ennyire probléma, otthon azért csak tudsz bugyit cserélni, nem?
szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!