Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen folyás mi lehet a...

Kellemetlen folyás mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok elso sorban a nők felé irányul a kérdésem, sajnos már hosszas ideje küzdök folyasi problémával, nagyon sok féle gyógyszert használtam már, hüvelykuptol, lactofeel gél, szájon át torteno gyógyszerk és még sorolhatnám de egyik sem hatott maximum egy pár napig amíg a gyógyszer kezelés alatt voltam. Kellemetlen szaga van, az állaga változó, általában nagyon ritka ha folyékony vagy ha az is minimálisan. Cickafarkfu teát iszok napi szinten hátha az segít nagyon sok orvosnál voltam már hosszas vizsgálatokon de egyik sem tudott sajnos segíteni, azt hozza tennem hogy nemi eletet még nem éltem esetleg ha valakinek hasonló problémája volt szeretnék tanácsot kérni akinek sikerült meggyogyulnia ebből

júl. 19. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A testnedveknek van egy bizonyos szaguk. A mindennapos folyás viszont teljesen normális. Így tisztul a hüvely. Az állaga és a mennyisége a ciklus során folyamatosan változik.
júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet az életmódod nem stimmel. Mennyire szagos a folyás? Színe,állaga,mennyisége..?
júl. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!