Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bűzös folyás odalent? Mi a...

Bűzös folyás odalent? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az üzenet a nők felé irányul, remélem tudtok segíteni.

19 éves vagyok és amióta megvan a menstruációm 13 éves korom óta a folyosom sárga, bűzös, az állaga szinte ragacsos mindig és rengeteg helyen voltam már orvosnál de semmilyen gyogyszer vagy kezeles nem használt, kupok, szájonáttörténő gyogyszer, szinte mindent használtam. Viszont nem éltem nemi életet így szexuális úton terjedve sem lenne lehetséges. Van esetleg valakinek ilyennel tapasztalata és ha igen sikerült valakinek megoldást találnia? Nagyon megkoszonnem ha valaki segítene és megosztana tapasztalatait.



aug. 18. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Mit mutat a tenyésztés ?
aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne told túl az orvoshoz menést, mert nem értenek az adott problémához, felborítják a hüvelyflórád, és szenvedhetsz emiatt magadra hagyva évekig. Lehet, hogy már a sok balanszfelborító kúpjuk miatt vagy ilyen állapotban.

Ha van egy db, tényleg ehhez értő nőgyógyász ebben az országban, aki kigyógyított tényleg valakit ebből úgy, hogy adott neki egy csodakúpot, és tuti lett, annak a nevét ide írjátok.

aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!