Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méh mögött elhelyezkedő...

Méh mögött elhelyezkedő petefészek?

Figyelt kérdés

Előtörténet az, hogy nagyon erős alhasi fájdalmakkal mentem kórházba, majd magándokikhoz.

Szokatlan szerkezetű cisztát/alakot találtak a jobb oldali petefészkemnél.

Volt tipp, hogy méhen kívüli terhesség, amit vérvétellel és teszttel kizártunk. Anyagcserezavarra is tippelt az egyik doki.

Míg végül az lett a végső megállapítás, hogy megcsavarodott a petefészek ciszta, és az okozott fájdalmat.+pcos

Kétszer görcsöltem be, kerek 4 hét különbséggel, mindkét alkalommal hajnali 3-4 körül, hátfájást követően.

Összesen 11 dokinál voltam, szinte mindenhol eltérő vélemények voltak.. műtsenek, ne műtsenek.. végül elvileg felszívódott

Utoljára 3 hónapja volt rendes mensim, azóta csak pecsételő vérzés szerűség

Korábban azt is mondták, hogy meg van duzzadva a petefészkem, nyomta a méhemet és azért görcsöltem.

Legutolsó konzultáción azt mondta a doki, hogy a jobb oldali petefészkem a méhem mögött van. Megoldás: fürdősóban fürödni, majd 2-3 percig ugrálni, hogy visszatérjen a helyére

Két görcsölés között pokoli feszülő fájdalom, egészen a térdemig nyomta a lábamat és az alhasamat a fájdalom

Nem hatott se nospa, se algopyrin (kórházi cseppes verzió fél óráig segített valamit), se algoflex

Egyedül a tramcet tabletta segített ami elég erős, úgy tudom műtétek után adják a páciensnek..


Ennyi vizsgálat és orvos után már reménytelen és csalódott vagyok, hogy mindenhol mást hallottam..

Utolsó mensi óta néha van feszülő vagy görcsölő fájdalom+pecsételő vérzés


Volt már valakivel ilyen, hogy a petefészke a méhe mögött volt? Mi lett a vége?

Ja, és hasi uh-n se látták, mert elvileg a méh mögött van..



aug. 17. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyenem, de az Aviva torna rengeteg nőnek segített a női bajokon úrrá lenni. A kivizsgálást meg folytatni kell, amíg panaszaid vannak vagy ki nem derül az ok.
aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!