Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet petefészek ciszta?

Ez lehet petefészek ciszta?

Figyelt kérdés

Jobb oldali hasi fájdalom, ami sugárzik hol ide, hol oda, általában feljebbre vagy hátra vesék irányába. Feszítő, húzó erzés főleg. 10 napja indult a menzeszem, 6 napig tartott. Késett 4 napot. Előtte is fájt a hasam, gondoltam, hogy PMS. De nem múlik.


Leginkább ott fáj, ha köldököm jobb környékét nyomkodom.



aug. 5. 18:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Másik tippem IBS. Csak nehogy valami súlyosabb legyen. :(
aug. 5. 18:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Előbb a körzeti orvos ------> utána szakorvos, ill. ahová küld.
aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es, ez nem segítség, ugyanis ennyire ostoba nem vagyok. Nőgyógyászhoz pl: eszem ágában sincs államiba menni, egy nyamvadt hüvelyi UH-t nem csináltak nekem soha, és ezt ne is várja senki kb., aki fájdalommal vagy bármi ilyen "normális, nem fontos dolog ez" megy oda. 2 városban is kiröhögtek.


Sajnos csak 2 hét múlva van magánba időpontom UH-ra, ha nem ciszta, akkor megyek a háziorvoshoz kérni egy szakorvosi beutalót, immàr belgyógyászatra. Az magánban sajnos megfizethetetlen, de bármilyen vizsgálatra 6-10 hónapot kell várni, sajnos.

aug. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!