Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek tumor lehet ??

Petefészek tumor lehet ??

Figyelt kérdés

Sziasztok, kicsit már nagyon meg vagyok ilyedve, és azt érzem a dokik nem igazán fogalalkoznak velem. 2 hónapja megy ez a herce hurca még sem tudják mi bajom. Sorba raktam fel a leleteim , az utolsón már nem látszik a ciszta de a tumormarkerem még is magas, ma jött meg az eredmény.


[link]


[link]

g


[link]


[link]


[link]


[link]



júl. 8. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Kép nincs róla?

Leírás alapján inkább endometiosis ciszta, mint tumor.

júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Pesze, önként támogasd a nyomoritast népirtást . Kötelező szűreseel fektetnek ki jan 1től , de a többseg magatol eljár felesleges kinzásra , a doktor nem gyógyit az eü szolgáltatas nem üzlet .
júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt èn is endometriózisnak gondolom. Keress fel egy ilyen szakrendelèst.
júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ugy tudom az endometriozis ciszta nem tünik el csak úgy, és az utolsó ultrahangon még se látszodik. Ezért nem értem ;(
júl. 8. 21:36
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
A tumor sem tűnik el és olyan panaszokat okoz, amivel orvosról orvosja járnál. Egyébként egy CT megmondja sokkal pontosabban mi az.
júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a kép ez készült róla legelsőnek

júl. 8. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:

A tumor végképp nem tűnik el :D

Elég szar a kép, de bevérzett ciszta is lehet ilyen, és az el is szokott tűnni.

Vagy nem tűnt el, csak az utolsó orvos, aki vizsgált, nem volt az UH nagymestere…

júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom, elég idős doki volt. Lehet akkor tényleg egy endometriozis speciálistát kellene fel keresnem. Mert már tényleg nem tudom merre tovább
júl. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!