Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetnek még terhességi...

Mitől lehetnek még terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék kicsit közelebb kerülni az okokhoz és persze megnyugtatni magam.


A problémám az, hogy 2 hete késik a havim és 1 hétig egyáltalán nem volt étvágyam, nem bírtam semmit enni, ha ettem akkor pedig hányingerem volt. Ma már jobb lett ez, tudtam enni, bár néha éreztem utána azt a furcsa érzést, mintha a torkomban lenne egy golyó.

Az étvágytalanság mellett feszített az alhasam, szúrkált a petefészek.

Ma is éreztem enyhe nyomást, ahogy a derekamban is.


Csináltam egy tesztet, hogy megnyugodjak, negatív lett.


Viszont nem tudom hova tenni ezt az egészet. Még sosem voltak ilyen durva tüneteim.


Szerintetek a tesztben bízhatok? Várjak még? Mitől lehetnek még ilyen tünetek, ennyire elhúzódva?



aug. 13. 05:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hormonzavar, nem volt ovulációd ebben a hónapban és ilyenkor a magasabb ösztrogénszint, progeszteronhiány okozhat panaszokat. Kb 1 évben 1-1 ilyen ciklus nem okoz problémát, ha többször előfordul akkor már érdemes orvost felkeresni, hogy ne boruljon fel a hormonháztartásod vagy nem egyéb szervi elváltozás okozza.
aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy kis frissítés :


Azóta javult az étvágytalanság, a petefészek szúrkálás, alhasi nyomás ritkán jelentkezik / illetve akkor jelentkezik, ha megerőltetem magam/, de van amikor úgy kelek és derékfájdalom is társul hozzá - mint amikor megjön a havi.


Feszült vagyok, alig ismerek néha magamra.


Nemrég tojásfehérje szerű, átlátszó folyásom volt, egy ideig tartott, a napokban nem volt.


A mellbimbóm / nem a mellem/ érzékeny volt egy darabig nagyon, a napokban enyhült.


Sokszor megszédülök, ha felállok vagy kicsit megerőltetőbb munkát végzek.


Iszonyú fáradtság van rajtam. Állandóan azt érzem, hogy aludni tudnék.


Nagyjából ennyi, most kell majd megjönnie dátum alapján, ha most is elmarad akkor megpróbálok egy új tesztet, mert ki tudja, mostanában sok furcsa storyt hallottam, hogy valakinek 3 hónapos terhesen mutatta ki először a teszt stb.

Utána pedig orvost kell keresnem, kb. eredménytől függetlenül, mert a régit otthagytam, így jelenleg nincs nőgyógyászom.

aug. 26. 01:18
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem is várj egy kicsit, aztán megint egy teszt, de valóban van akinek ez a vizelet teszt sosem mutat semmit, mégis terhes. Szerintem kellene egy vérvétel, azzal kiderül.
aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett?
ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!