Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedden kell hogy megjöjjön a...

Kedden kell hogy megjöjjön a mensim már nagyon görcsölök valami tipp amivel elmulaszthatom?

Figyelt kérdés
Eros gorcsoldo, vagy valami hazi praktikak?
aug. 16. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Görcsoldó gyógyszer a Nospa, vagy egyéb fájdalomcsillapító, de igazából mindenkinek más fajta gyógyszer hat a legjobban, nekem pl az Algoflex. Ha gyógyszert nem szeretnél, akkor melegvízes palackot, felmelegített meggymag párnát tegyél az alhasadhoz. De azért nem jelent túl jót, ha ennyire görcsölsz több nappal előtte. Lehet, hogy előbb jön meg, ha mégsem érdemes lenne nőgyógyászhoz fordulnod.
aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ket hete voltam rakszuresen es szombat estere be is gorcsoltem fajdalom csillapitot vettem be nagyjabol segitett es sokat jartam pisilni is. Es most is olyan eros gorcsot ereztem nem tudom eldonteni hogy mensi miatt vagy felfazas
aug. 16. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!