Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idült felfázásom van, december...

Idült felfázásom van, december óta . Az orvosok csak Antibiotikumot irtak fel, egyik sem segített, valakinek valami bevált tipp?

Figyelt kérdés
Az Antibiotikum kurakat végig szedtem, mégse vált be, tenyesztest is csináltunk, de nem mutatott ki semmit

#antibiotikum #felfázás #Idültfelfazas
júl. 30. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mutatott semmit a tenyésztés, akkor ez már nem felfázás lehet konkrétan.


Milyen jellegű? Sokszor pisilsz keveset? Vagy sokszor pisilsz de a vizelet is nagy mennyiségű állandóan?


Színe? Barnás vagy szalmasárga?


Nő vagy, vagy férfi?


Ha nő vagy, és élsz nemi életet, akkor a szex előtt mindketten tusoljatok le, te pedig utána menj el minél hamarabb pisilni, és mosakodd le magad odalent.


Kézmosás szabályait még alaposabban tartsd be, wc előtt és után is alapos kézmosás.


Igyál sok vizet, egészen annyit, hogy a vizeleted szinte átlátszó legyen, mert csak úgy tisztul ki a veséd és a hólyagod.


Tőzegáfonya tea vagy kapszula napi fogyasztása kúraszerűen nagyon jó a megelőzésre és az enyhe felfázás kezelésére is. Bár én kezelésre inkább medveszőlő kivonatos készítményt ajánlok, utána szedni a vörösáfonyát.


Antibiotikum kúrák után mindig igyál probiotikumokat (Normaflore)


Ha pisilni kell, akkor menj ki, egy percre se tartogasd.

júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve ha sokszor mész ki, de a vizeleted is sok, több d
júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*több deciliter, akkor érdemes lenne figyelned a vércukorszintedet is, mert lehet magas, és nem is felfázva vagy, hanem a cukrod rossz
júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dittte válasza:
Milyen tüneteid vannak? Nekem 3 hete tart, 2-3napra javul,majd visszaesem. Nekem egyetlen tünet a feszülő hólyag nem múló ingerrel.2 urológus 2félét mondott. Egyik szerint krónikussá vált a felfázásom, a másik szerint hüvelyi eredetű a gyulladás,gomba okozza. Az első doki kezelése nem segített számottevően,most kezdtem a második urológus által felírt kúrát.
júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult egy időben. Elmentem nőgyógyászhoz, írt fel gyógyszert, aminek felét nekem kellett beszedni, felét a páromnak, plusz én még kaptam kúpot is. Azóta sem jött elő, pedig ennek már több éve.
aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!