Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni utan 6 nappal...

Esemény utáni utan 6 nappal barnázás másfél hetig majd egyből barnából pirosra váltás ami 7 napig tart, az betudható menstruációnak?

Figyelt kérdés

Esemény utánit bevettem, majd rá 6 nappal elkezdett bő barnázásom lenni. Másfél hétig tartott a barnázás, utána szinte egyik pillanatról a másikra (mensi idő idején) átváltott pirosra szokásos mensis jelekkel (hasgörcs stb), ami 7 napig tartott, ezért arra gondoltam hogy ez a mensi lehet. Ezt betudhatom tényleg mensinek? Vagy pedig ez csak a gyógyszer mellékhatása?


(Védekeztünk, csak elszakadt az óvszer. Nem élvezett belém)



aug. 14. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Betudhatod, de még simán belefér a hatásmechanizmusba, hogy a következő vérzésed is más legyen, mint a megszokott, számíts rá.
aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Akkor ezek szerint hatott a gyógyszer és nem kell aggódnom hogy terhes vagyok ugye? Eléggé parázom
aug. 14. 23:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

6+7 nap eltelt, az alapján, amit írtál, ennyi idő után már nyugodtan csinálhatsz tesztet, hogy megnyugodj. :)

De szinte biztos, hogy nem vagy terhes.

aug. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!