Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nap normális menstruáció,...

Első nap normális menstruáció, utána meg csak barna, kevesebb. Szokásos ideig tartott. Mitől lehet? Terhesség állhat a háttérben? 2 nappal előbb jött meg. (Várt mensi)

Figyelt kérdés
Elvileg nem lehetek terhes mert nem volt behatolás. Ujjazás volt csak (de nem volt spermás a keze elvileg). Nem értem mitől ilyen fura a mensim. Zavar a barna folyás. Illetve mintha gyakran járnék pisilni. 17 éves vagyok. Nem szedek fogamzásgátlót.

jún. 23. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Fertőzés nyomai lehetnek ezek, gyulladásod van amivel el kell menned orvoshoz
jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jún. 23. 23:38
 3/9 A kérdező kommentje:
3 napig volt sima piros mensim, utána meg 5 napig most már barna. Továbbra is fertőzés lehet?
jún. 25. 12:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaa így akkor nem, a hüvely ph értéke változik ilyenkor
jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És akkor nincs baj? Simán csak ez ilyen hónap nekem? Terhes nem lehetek igaz?
jún. 25. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem terhes nem, viszont ha ez tartósan így marad(kb2-3nap még) menj fix hogy dokihoz kell menned
jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért akkor ez azt jelentheti hogy baj van? Bocsánat nem volt még ilyenem ezért vagyok ilyen tudatlan.
jún. 25. 15:20
 8/9 A kérdező kommentje:
Most a mai napra már csak akkor jön amikor pisilek
jún. 25. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak barna lett volna végig, akkor lehetne méhen kívüli terhesség, így viszont nem tudom, inkább elmennék dokihoz, nehogy baj legyen.
jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!