Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utánit vettem be,...

Esemény utánit vettem be, normalis ez ami most van velem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Ovulaciom elott par nappal vettem be (escapelle) 16 orara ra az esemeny utan (harmadikán). Kilencediketol tizennegyedikeig barnaztam de annyit mint ha mensim lenne. Es gorcsolt az elso napon a hasam meg hanyingerem volt tenyleg mint ahogy mensikor, annyi kulonbseggel hogy barna volt az egesz, egy nap kivetellel mert akkor piros volt. Ma van tizenotodike es egy het mulva kell megjonnie a mensimnek. Mire szamitsak? Kicsit aggodom.

júl. 15. 14:14
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez ilyen, természetes ami veled most van, hiszen az is sárgatest hormon. Előfordulhat, hogy a mensi most elmarad, vagy megzavarja a ciklust.
júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De vajon hatott a tabletta? Nem leszek terhes ugye??
júl. 15. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég időben bevettem, meg is hozta a vérzésed. Nagy eséllyel így hatott a bogyó rendesen. Ha aggodsz továbbra is, akkor érdemes lesz megnyugtatásul tesztelned egyet. kb 1 hét múlva már elvileg ki kell mutassa a teszt ha mégis becsúszna a baba.
júl. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!