Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ennyire gyenge a...

Mitől lehet ennyire gyenge a menstruációm?

Figyelt kérdés
3. hónapja, hogy nincs rendes piros vérzésem, csak barna esetleg fekete, ezeknek a mennyisége is minimális. Mitől lehet ez? Kellene aggódnom? Most voltam egyébként nőgyógyásznál és ezt elfelejtettem említeni neki, de így is lerázott, hogy nincs semmi bajom, úgyhogy nem merem megkérdezni tőle

júl. 29. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy ? ha félted az egészséged akkor legyél szíves megkérdezni az orvostól , ő majd elmondja a megoldást ha szükséges.
júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Hormonális probléma, jó eséllyel cisztáid is vannak. El kéne menni egy rendes magándokihoz és nem elfelejteni elmondani neki...
júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
27 vagyok, most váltottam orvost és kivizsgálás is volt, vérvételem is, nincs cisztám, de kössz a gúnyos megjegyzést és pont azért nem akarok visszamenni sem, mert mint írtam úgy küldött el, hogy semmi bajom, de még is aggaszt igen, hogy elfelejtettem rákérdezni
júl. 29. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!