Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2-3 napos gyenge menstruációk...

2-3 napos gyenge menstruációk hajhullással?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mi lehet a bajom ha hónapok óta 2-3 napos gyenge barna menstruációim vannak? Hajam teljesen kiritkult. Hónapok óta hullik. Fogamzásgátlót 12 éve szedek. 29 éves vagyok. Egész életemben nagyon erős vérzéseim voltak. Most hónapok óta alig van. Első nap gyenge barnás,második nap fekete darabosabb,harmadik napra újra gyenge barna és vége is. Krónikus kismedence gyulladásom volt pár hónapja ami felszállt a méhre. Ezt kikezelni még nem sikerült. Ez okozhatja e ezt? Mert a Google alapján pont hogy kismedence gyulladásnál erős vérzést írt. Mi lehet a bajom?

#gyulladás #hajhullás #nőgyógyászat #hajritkulás #gyenge menstruációk #barna,fekete menstruáció
júl. 20. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinek más tüneteket okozhat, lehet nálad pont keveset okoz.


Hasi fájdalmaid nincsenek?

Méhnyakszűrésed mikor volt utoljára? Az mutatta ki a gyulladást?

júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkor változott a menstruációm és hullott a hajam amikor cisztám volt.

Szerintem menj dokihoz, ő biztosat tud mondani.

júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tavasszal és múlt hónapban volt hüvelyi ultrahang,azon nem láttak semmit. A gyulladást azt márciusban úgy állapította meg a nőgyógyász hogy rákszűrést akart volna csinálni de amikor a "kacsát" behelyezte akkor közölte hogy nem lesz rákszűrés mert felszálló fertőzésem van amitől a méh körül gyulladás van és krónikus,régebb óta tartó. Akkor kaptam antibiotikumot. 2 hét után kontroll és rákszűrés. Az antibiotikum levitte a gyulladást ideig-óráig,de a következő menzesz után újra alhasi fájdalmaim lettek,csak nem tudtam orvoshoz menni akkor. Azóta is tart. Én már daganatra gyanakszom...
júl. 20. 16:07
 4/6 A kérdező kommentje:
A méhnyakszűrést azért kérdezed mert te is méhnyakrákra gondolsz?
júl. 20. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetni akarlak, de igen elég gyanús hogy sajnos az is okozhatja a tüneteket. De könnyen lehet hogy tényleg csak a gyulladás az oka amit mivel nem tudtál kikezelni még antibiotikum rezisztens is lett, ez is felboríthatott. Minél hamarabb menj vissza dokihoz, rendezzétek ezt a gyulladást és mindenképp érdeklődj rá, hogy egy újabb rák szűrés mikor lehet, vagy lát e valami rá gyanús jelet akár, mert aggodsz.
júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem csak az az egy dolog nyugtat meg hogy gyulladás miatt hullhat a haj,de méhnyakrákos tünetek közt nincs hajhullás. Vagy rosszul tudom?
júl. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!