Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Délután indulunk hat napos...

Délután indulunk hat napos nyaralásra a Balatonhoz. Valószínűleg egész napokat fogunk tölteni a vízben, de nekem pont most jött meg a mensi. Hány tampont vigyek magammal?

Figyelt kérdés
És milyen fajtából? Mármint ti ilyenkor mit használtok? Meg hányat visztek? Mert nem szeretném kihagyni a pancsolást és csak ülni a parton öpbe tett kézzel. Köszönöm a válaszokat. ❤️

jún. 27. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél bőven, hogy elég legyen. Nem romlik meg. Ha meg nem elég, akkor gondolom, van ott is bolt, ahol tudsz még venni.

Olyan fajtát vigyél, amit eddig is használtál. Nem most akarj valami mást kipróbálni.

jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
16-ot b+!!!
jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Megint a fétises perverz
jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! <3

(Az egyik barátnőm azt mondta, hogy volt, hogy ő betéttel úszott és aztán kicserélte, ti mit gondoltok erről?)

jún. 27. 12:57
 5/18 A kérdező kommentje:
(3-as... Köszi a sok segítséget. Tudom, hogy sokféle ember megfordul itt a gyakori kérdéseknél, de azért légy szíves ne ítélkezz rögtön, minden előzmény nélkül. Köszönöm szépen, nem vagyok perverz és férfi sem. Látszik, hogy te sosem aggódtál még ilyeneken és nem volt gondod segítséget keresni ilyen kérdésekkel. Na mindegy. Furcsa, hogy rögtön elhordassz mindennek, de szerintem előbb magadba is nézz egy kicsit. Nem tudom ki a perverz, ha egy ilyen kérdés alatt rögtön valami fétis jut az eszébe. Köszönöm. Szép napot.
jún. 27. 12:57
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Kellemes nyaralást kérdező!😇
jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, neked is! 🥰❤️
jún. 27. 13:35
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Jó, a 4. hsz után ez tuti Fétike.
jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hagyjatok mar beken
jún. 27. 15:19
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Inkább te hagyj minket.
jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!