Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Délután indulunk hat napos...

Délután indulunk hat napos nyaralásra a Balatonhoz. Valószínűleg egész napokat fogunk tölteni a vízben, de nekem pont most jött meg a mensi. Hány tampont vigyek magammal?

Figyelt kérdés
És milyen fajtából? Mármint ti ilyenkor mit használtok? Meg hányat visztek? Mert nem szeretném kihagyni a pancsolást és csak ülni a parton öpbe tett kézzel. Köszönöm a válaszokat. ❤️

jún. 27. 11:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

“ Az egyik barátnőm azt mondta, hogy volt, hogy ő betéttel úszott és aztán kicserélte”


Ha nő lennél akkor nem írnál ekkora baromságokat.

jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Heló, Fétike... nem unod még?
jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
63%

Én a vérzés erősségétől függően szoktam kalkulálni a tamponok számát, de általában inkább beöntöm az egészet, biztos ami tuti:D

Amúgy általában ha kijövök a vízből akkor mindig cserélek, ezen felül akkor, amikor szükséges még (2,5, max 4 óránként)

Jó nyaralást és kikapcsolódást!<3

jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Inkább végül nem fürödtem. Vittem tampont is és betétet is, de nagyon erős szokott lenni az első napoknál és így inkább hagytam a fenébe az egészet. Tampont és betétet is használtam egyszerre, de inkább nem mertem csak tampont használni, szóval olvasgattam a part mellett. Na mind1. Még kicsit idegenkedem a tamponoktól, mindig tisztasági betéttel használom ezért aggódtam ennyire tőle. De végül vittem rengeteget. Túl sokat is azt hiszem... Három csomagot(32 darabot és még egy kis csomag plusszotxd) :'D Meg egyszerűen olyan diszkomfortosnak éreztem cserélgetni a strand mosdójában. Az egyik barátnőmnek is pont akkor volt meg, mikor ott voltunk. Ő nagyon vagány csaj és ő be is ment. Annyira csodálom. Én annyira stresszeltem és féltem attól, hogy elfeljtem kicserélni és véres leszek az egész strand szeme láttára... Mondom inkább kint maradtam a parton. Ti ilyenkor nem stresszeltek ilyeneken? Vagy ez csak én vagyok? :/
júl. 2. 21:40
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Túltolod a storyt, egy tinilány sem ilyen gyépés.
júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
11-es, nekem tényleg ezt mesélte. Vagyis valami ilyesmit. Azt nem tudom, hogy hogy értette, én legalábbis ezt és így fogtam fel a mondottakból, de lehet, én nem értettem jól és lehet, hogy más kapcsán beszélt erről. Nekem úgy maradt meg, hogy tényleg úgy úszott, ami nekem is nagyon furcsa ezért kérdeztem rá. Mert a betét nyilván átázik és nem funkcionál. Na mindegy. Erről ennyit. Csak rákérdeztem, hátha valaki ezzel képben van és van egy ilyen módja is az úszós részének, hátha nem muszáj betétet használni... De mindegy. Azt hiszem ha tényleg fürdeni szeretnék, használnom kell. Csak olyan kényelmetlen cserélni. Meg félek, hogy felviszek valami bacit, ahogyan kapkodva cserélgetem a tamponokat. A betét nekem sokkal komfortosabb és biztos nem vagyok ezzel egyedül. Jó lenne valami vízálló betét, de hallottam már ilyen bugyiról is. De az is átázik a víztől, nem? Vagy már van fürdőruhás is? Najó. Már túltárgyaltuk a kérdést, köszönöm az ÉRTELMES és hasznos válaszokat. Legyen szép nyaratok!
júl. 2. 21:48
 17/18 anonim ***** válasza:
30%
Én ilyenkor nem fürdök. Iszonyodok a tampontól de nödokim is azt mondta hogy betétet kell hogy használjak. Már csak azért is a betétet mondja mert tudja hogy ilyenkor mindig fáj a pocim( fájdalomcsillapítót sose ír fel nekem). Hallgatok Rá mert Ő az orvos.
júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#17


Fájdalomcsillapítót nem kell felírni, lemész szépen a gyógyszertárba, és veszel, ha szükségét látod.

júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!