Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valakinek egy ponton fáj a...

Ha valakinek egy ponton fáj a felkarja, de az egész karja és a keze is bizsereg, sőt, az állkapcsában is érzi, akkor az lehet stroke is, vagy nagyobb a valószínűsége egy becsípődött idegnek?

Figyelt kérdés

máj. 29. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél be aspirint vagy komolyabb hígítópirulát, sok víz . Az izmokat állon karom morzsolgasd . Egyik sztrók tünet a kemény fejgörcs agyi nyomás okádás plusz kar zsibbadás . Lehet az is front miatti változás ...
máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha becsípődött egy ideg, akkor sportbalzsam is jó rá, vagy mással kenjem?
máj. 29. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Ideg is tágul húzódik, viz nyomelemhiány és időjárás is mozgatja ki be , nem értek teljesen hozzá .
máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem sztrók. Nekem a gerincemnél becsípődőtt az ideg, így kezdődött a fájdalmam, mint neked. Aztán egyre jobban és jobban, végül bementem a sürgire, kaptam izomlazító injekciót+ otthon is szedtem és nagyjából egy hét alatt helyrejött. A kéz zsibbadás tipikus idegi érintettség esetén van, nekem ezt mondta az orvos. De ha nagyon parázol, menj orvoshoz.
máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sem hinném, hogy sztrók, de az állkapcsi fájdalom/bizsergés előfordulhat felkari idegbecsípődéskor?
máj. 29. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyne!
máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ne bagatelizáld el, fordulj orvoshoz! Mi nem vagyunk azok!
máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az lesz. A féloldali bizsergés elvileg lehet a sztrók előjele is, ugye? Vérnyomásom rendben szokott lenni, nem dohányzom, sokat mozgok... Remélem, nem lesz nagy baj.
máj. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!