Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1-2 napos menstruáció, lehet...

1-2 napos menstruáció, lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 nap késéssel jött meg, az első napon nagyon fájt az alhasam és nagyon sok vér is távozott, mint ahogy szokott. De aztán a második nap már alig volt valami, szinte el is múlt délutánra teljesen.

Sokan mondják hogy megjöhet terhesség alatt is, de akkor csak enyhe pecsételő vérzés, barnázás van, nem?


júl. 2. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj egy tesztet es kiderul. De terhesseg alatt nem beszelunk menstruaciorol, azt a verzest, ha van, mindig mas okozza.
júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha élsz szexuális életet, akkor mi a fenéért nem csináltál tesztet 5 napos késésnél?


Szerinted itt bárki tud választ adni a kérdésedre?


Több okból vérezhet valaki terhesség alatt, de az nem menstruáció:


[link]

júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet! Még mielőtt megjött volna, vasárnap. Negatív lett, csak érdekel hogy a terhesség alatti “menstruáció” miben különbözik a hagyományostól.
júl. 2. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszted negativ, nem vagy terhes.
júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Egy teszt, nem tesz. Csinál még egyet és ha negatív, akkor felejtsd el.
júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Csak 1-2 nap alatt kinyomta magából az összes cuccot a szervezeted. Van ilyen, nekem is volt. Valami miatt felborult a ciklusod. Talán stressz.
júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!