Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért félsz a rákszűréstől?

Miért félsz a rákszűréstől?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 20:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Mert a méhnyakrák esetén roncsol teljes felesleges fájdalmas megalázó tortúra szóvetet metszeni . A mammografia fájdalmas sugarfertőző felesleges uh val más vizsgálattal kiválthatók.
tegnapelőtt 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%

Mert az a f...pó g.cc doki direkt kitágít. Undorítóak.

Pontosan tudom hogy nem úgy kell szövetmintát venni. Amúgy is egy leszázalékolt barom, ha nem muszáj nem megyek hozzá.

Mammográfia felesleges fffság, menjen az akinek tonna kannái vannak nekem alig van cicimnincs mit vizsgálni rajta és soha senki nem volt semmilyen rákos a rokonságban. Semmi értelme elmennem. És nem is ajánlom senkinek ha nem indokolt.

tegnapelőtt 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Uristen, az a hadova az 1-esnel. Mit metszenek? Szegyellem, hogy az emberi fajhoz tartozunk mindketten.
tegnapelőtt 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#3: Egyetértek veled.

Kemény ami ezen az oldalon megy.

tegnapelőtt 21:47
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Azon egyszerű oknál fogva, hogy sosem voltam!

Nem volt rá okom, illetve férfival sem voltam!

Igazán fantasztikus lesz, hogy egy egy hülye rendelet miatt egy full vad idegen doki lát odalent először....

Rohadtul nem így kellene lennie!

Szóval nem is igazán félek, inkább irdatlan mód dühös vagyok!

tegnapelőtt 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Gyűlölöm a citológiai vizsgálatot, ettől függetlenül el szoktam menni szűrésre.

De félek attól, hogy:

1. Nem mehetek a saját orvosmohoz, hanem esetleg csak kijelölt állami henteshez

2. ugyanez igaz a vastagbél szűrésre is egy esetleges pozitív teszteredmény után

3. mélységesen elítélem és aggasztónak találom, hogy az állam megsérti a saját testem feletti rendelkezési jogaimat, amit gazdasági vagy az általuk rosszul értelmezett közegészségügyi érdek nem írhat felül.

Joguk lenne negatív vagy pozitív ösztönzéssel élni, ehelyett kényszert alkalmaznak és olyan vizsgálatokra kényszerítik az embereket, amiknek vannak veszélyei, különösen úgy, hogy az egészségügyi ellátás olyan szinten van Magyarországon, hogy paradox módon sok esetben nagyobb kockázatot jelent azt igénybe venni, mint kezelés nélkül maradni.

tegnapelőtt 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Petíciót kell benyújtani a rendelet ellen.
tegnap 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a rendelet? :D Ti valami megszállottak vagytok ezzel kapcsolatban?
tegnap 04:55
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem megszállottság,hanem tény. Nem mellesleg, a kérdésedre sokan gondolhatnak úgy, hogy ezzel kapcsolatos, hiszen pont aktuális. Nem kell egyből kiakadni.
tegnap 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem akadok ki, de a kérdésemben egy szóval nem írtam a rendeletről. Viszont gondolom te az összes rákszűréses kérdés alatt ezt nyomod.

Én erre nem vagyok kíváncsi, bocsi.

tegnap 06:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!