Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kötelező lesz a rákszűrés,...

Ha kötelező lesz a rákszűrés, elfogadják, hogy magánorvoshoz járok?

Figyelt kérdés

Nem arról akarok vitát, hogy ki nem akar elmenni vizsgálatra, mert nem érdekel.


Évek óta ugyanahhoz az orvoshoz járok magánba, azt el fogják fogadni?

Nem szeretnék orvost váltani. Majd jövő áprilisban lesz csak aktuális újra az éves rákszűrés.



jún. 30. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezt most még nem nagyon lehet tudni.
jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz, lehet korai a kérdésem. Na majd kiderül év elején. Remélem azért a szabad orvosválasztást engedik.
jún. 30. 22:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne fogadnák el? Nem is értem, hogy merül fel.
jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
3-as pedig jogos a kérdés! Én is elgondolkoztam, ezektől már bármi kitellik...
jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát magukkal csesznének ki ha nem fogadnák el, mert így is kivitelezhetetlen lesz a leterheltség miatt.
jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én facebookon olvastam egy kommentben, hogy jól kitalálták, hogy csak államiban lehet majd elvégeztetni a vizsgálatot.

Persze, mindenki csak találgat még.

Viszont így belegondolva a magánorvosok is borzasztóan leterheltek lesznek. Eddig ha kértem időpontot, akkor 1-2 hét múlva mehettem is. Gondolom innentől kezdve ezt el lehet felejteni majd.

júl. 1. 03:22
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Elfogadják. Egy korábbi cikkben olvastam, hogy be akarják vonni a magánszektort, mert úgysem lenne rá állami kapacitás. (Mire van???)

Amúgy biztos van valami hihetetlen nagy disznóság emögött, mert hogy nem az emberek egészsége érdekli őket, meg csak nem is az egészségügy emiatt való "leterheltsege" és nem is a kezelés költsége, az fix. Valaki nagyon sokat akar nyerészkedni ezen...

júl. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyszerűen nem tehetik kötelezővé...! Sem államiban, sem magánban. Ellentmond a legalapvetőbb önrendelkezési jognak.
júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8: Rendben. Nem ez volt a kérdés. Ne kezdd már itt is ezt a vitát. Van sok kérdés erről, ott fejtsétek ki légyszi a véleményt.
júl. 1. 20:03
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

9

Oké, éppen ezért okafogyott a kérdésed. Vagy, ha úgy tetszik, csinálhatod úgy, mint eddig.

júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!