Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rákvizsgálatot hogyan végzik?

A rákvizsgálatot hogyan végzik?

Figyelt kérdés

Munkahelyi felvétel miatt kellene rákvizsgálat. Viszont még sosem voltam együtt senkivel, így a leírás alapján nagyon ijesztőnek tűnik. Ez nem kifogás arra, hogy ne végezzem el ugye?🥹

Tudom, hogy előbb vagy utóbb el kell kezdeni, de nem merem még (21/L)



jún. 8. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Kíváncsiságból kérdezem, milyen munkahely ez? Én nem voltam még ilyenen de ha jól tudom egy kenet vétel hosszabb fültisztító pálcika szerűséggel, ha nem egy figyelmetlen bunkó a doki nem is érzed.
jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
54%
Vannak ilyen munkahelyek sajnos,nem igazán tudom mi a célja. Nagy pálca szerűséggel benyúlnak és azzal vesznek mintát. Hogy kinek mi a kellemetlen, az szubjektív, de szűzeknél nem tudom hogy van, vagy elvégzik-e.
jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Hatósági szerveknel kerhetik. Full hülyeség. De valószínű hogy ez megint csak a nőgyógyászos perverz
jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Rendőrség, katonaság, sőt, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem egyes szakjaira is kérik az alkalmasságihoz. Egyszerűen nonszensz.

Ha zavar, keress másik munkahelyet. Én biztosan ezt tenném, már csak elvi okoból is. (Nehogy már a munkáltatóm döntse el, mikor menjek el egy kellemetlen vizsgálatra...)

jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Ezt nem értem, nem is fertöző dolog és ha nem végstádiumos (észrevenné) akkor tud dolgozni is. Nem mennék ilyen helyre ahol így megszabnak mindent.
jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Na érted aki leírja hogy konkrétan hol kérik ezt azt lepontozzátok... Annyira buta emberek vannak hogy hihetetlen
jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Volt már ez a munkahelyhez kötelező nőgyógyászai vizsgálatos sztori... Ez csak a szüzes-nőgyógyászos perverz...
jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem biztos, 7-es. Van, ahol ki akarják zárni, hogy a leendő alkalmazott nem rákos-e. Tüdőszűrésre is sok helyen elhajtják az embert.

Fegyveres testületeknél meg alaposan végigvizsgálnak mindent, szemet, szívet, stb. Egy lappangó rák is kizáró ok lehet. A méhnyakrák elég fiatalon is jelentkezhet, biztos ezért kérik.

Amúgy a szűzhártya nem szakad be, mert van szűzkacsa. De majd ezt a nőgyógyász elmondja, neked nem kell a szüzességről tájékoztatni a munkáltatót, mert ha nem diszkrét, akkor szétkürtöli a kollégák közt ezt az intim infót. Egyébként az üzemorvos is csak az eredményt fogja látni és az alapján kijelenti, hogy alkalmas vagy nem alkalmas valaki, a főnöknek nem fog elmondani részleteket, neki azt tilos, orvosi titoktartásba ütközne.

jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%

8

Gondolom,21 évesen nem vadászgépet fog vezetni, hanem egy irodában fog ülni. Továbbra is az a véleményem, hogy teljes nonszensz. Meg az, amikor 18 éves középiskolásoktól kérik egyetem előtt...

jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!