Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki tartani magamnál egy...

Ciki tartani magamnál egy terhességi tesztet biztos, ami biztos alapon ha valaha gyanú miatt fel kéne használni (lejárati ideje van tudom)?

Figyelt kérdés
Egyszer késett 3 napot, de mire eljutottam volna a tesztelésig szerencsére megjött.

júl. 1. 09:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnos párom is nagyon belekötős típus, egyre nehezebben viselem és nem hiszem hogy ilyen embernek kéne szülnöm valaha is. Túlérzékeny vagyok és kifejezetten bántóak a megjegyzései sokszor.
júl. 1. 13:11
 12/15 A kérdező kommentje:
Amolyan csupaszív fèrfiaknak sosem kellettem, inkább csak a bunkó férfiaknak. Az volt általában kérdés, mikor jön elő a legrosszabb énjük, az a fajta, amivel nem feltètlen akarnék megküzdeni. Emiatt nem volt soha évekig tartó kapcsolatom sem, amiben felmerülhetett volna a tabletta szedése (nem szeretnék), rövidebb kapcsolatban is voltak olyan határfeszegetések, amikre azt mondtam sem egyszer, sem többször nem szeretném. Leginkább ideológiai értelemben.
júl. 1. 13:16
 13/15 anonim ***** válasza:

Pedig ezt jelenti.

Mindig tartok magamnál papírzsebkendőt, ez pl. azt jelenti, hogy van nálam, hátha a buszon, az utcán vagy a munkahelyemen ki kell fújnom az orromat (vagy vérezni kezd).

Sose mondtam olyat, hogy tartok magamnál csavarhúzót, hiszen azt nem hordok magammal. Tartok otthon, így mondanám.

Ha esetleg egy barna bőrű ember beléd köt és azt mondja, hogy tart magánál zsebkést, akkor se arra gondolj, hogy otthon van neki, de nála nincs. Ha ezt érted félre, még bajod is eshet. ;-)

júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Odaírtam, hogy akkor azt kellett volna írnom, tartok otthon, témát lezárhatjuk, de köszi a felvilágosítás. :)


A zsebkést nem érteném felre, mert ennyi félelemerzetem azert van. Emiatt sem maradok benne olyan kapcsolatokban, ahol látom a bántalmazó szándékot a másikban.

júl. 1. 13:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak felesleges.
júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!