Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora volt a legnagyobb...

Mekkora volt a legnagyobb terhes pocak amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bazinagy
2022. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint egy jó nagy hordó.

Heten voltak benne.

2022. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ezt így nehéz leírni. Élőben egy erősen túlsúlyos egyetlen gyermekét hordó ismerősöm volt. Nevetve mesélte, hogy idegenek rendszeresen hitték hármas ikres terhesnek és dicsérték, hogy milyen sokáig hordja őket. Középidős uh-n a kórházban már az utolsó hetes nst-ket akarták rajta csinálni...
2022. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
A sajátom. Csak az a szomorú benne, hogy nem vagyok terhes, csak dagadt.
2022. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A sajátom, a második terhességem közepétől. Nem vagyok túlsúlyos, de hatalmas volt a hasam, orvos is csak nézett, maga ikres?? Mondom nem... 9 hónapja szültem, 12 cm szétnyílás van a hasizmaim között, nagyon fáj is.
2022. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a sajátom volt a legnagyobb, amit láttam. Első terhesség, szinte nem is híztam, csak a hasamra. Szülés után hónapokig azt kérdezték, mikorra várom. Azt hittem, sosem fog helyrejönni, végül olyan két-három év alatt laposodott vissza.
2022. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!