Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki tartani magamnál egy...

Ciki tartani magamnál egy terhességi tesztet biztos, ami biztos alapon ha valaha gyanú miatt fel kéne használni (lejárati ideje van tudom)?

Figyelt kérdés
Egyszer késett 3 napot, de mire eljutottam volna a tesztelésig szerencsére megjött.

júl. 1. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak teljesen felesleges. A tesztelés pont nem olyan, ami azonnali ellátást igényel. Semmi sem történik, ha 1 vagy 2 nappal később csinálod meg, miután bárhonnan beszerzed. Ha ennyire félsz a terhességtől, akkor védekezz normálisan.
júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy magadnál tartani? Nyilván, ha már egyszer megvetted és még nem járt le, akkor ne dobd ki, mert “bármikor” kellhet, de a táskádban hordani azért túlzás.
júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki és ha annak érzed akkor nem kötelező elmondani másoknak
júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát, nem számítottam volna rá, hogy ennyire ostobának leszek nézve. :(


Nem félek a terhességtől... óvszerrel védekezünk, de a mostani párommal volt szakadás, emiatt kellett az eseményutáni. Sosem volt ilyen ezelőtt.

Nem hordom a táskámban, csak nálam van 3 hónapja, valószínűleg az eseményutáni miatt késett, már több hónapra is hazavághatja a ciklust így jó volt meggyőződni róla.


Ha meg nem tervez az ember gyereket csak becsúszik amiatt jó minél előbb megtudni, hogy ne fogyasszon az ember alkoholt pl: a terhesvitamint is minél előbb el kell kezdeni szedni, mert hiaba nincs összeköttetés az anyával, nagyon sok fejlődési folyamat zajlik az első ultrahangig. Részben emiatt is olyan sérülékeny a fejlődés, könnyü elvetélni.

júl. 1. 11:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem nézett ostobának, tök normális válaszokat kaptál. Amúgy meg megindoklod hogy miért van nálad - teljesen oké. Plusz ismet mondom: ki tudja hogy tartasz tesztet otthon? Senki. Akkor ki előtt érzed cikinek?
júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A lényeg lényege, nem akartam kidobni, ha már megvettem. :O
júl. 1. 11:15
 7/15 A kérdező kommentje:

A védekezésről még sosem próbáltak kedves hangnemben felvilágosítani, ez egyeni probléma hogy én erre picit pikkelek, de nyilván igaza volt. Főleg, hogy bármilyen védekezés mellett lehet terhesség, inkább leírtam hogy mit használunk.


Táskámban hordom, ez azért egy butuska feltètelezés. :D És nyilván azert írtam ki ide, mert még a páromnak se mondtam el, nem élünk együtt.

júl. 1. 11:21
 8/15 A kérdező kommentje:

Minek paráztattam volna, amikor csak az esemenyutáni miatt vettem tesztet, amíg nincs semmi értelmetlen elmondani.


De igen, igazatok van, alapvetően felesleges tartani otthon, más esetben nem is vettem volna, csak ott tényleg féltem kicsit. Most lesz új állásom, nem ideális az idő.


Köszi a válaszokat, minden jót nektek!

júl. 1. 11:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, a "tartani magamnál" kifejezés pontosan azt jelenti, hogy a táskádban van, és minden nap viszed a munkahelyedre, vagy ha csinálsz egy délutáni többórás programot, akkor oda.
júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Őőő, szerintem macskát is tartunk, mégsem visszük magunkkal mindenhova. 4 nyelven beszélek, ezt az összefüggést semelyik nyelven nem ismertem, hogy a viszem magammal-tartok magamnál ugyanazt jelentené. De végül is lehet igazad van, írhattam volna, hogy tartok otthon egyet.


De nem te vagy az első; aki nem feltétlen érti, mire gondolok, szélsőségesen random és intuitív a gondolkodásom és a beszédstílusom is, ami többek szerint is idegesítő. Jártam már emiatt pszichológushoz, szerinte nem kell társasági lénynek lenni, sem pedig olyan emberekkel foglalkozni, akik nem szívesen beszélgetnek velem a stílusom miatt. Az ilyen emberekkel úgysincs esélyem kijönni.

júl. 1. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!