Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyilvános helyen hogyan...

Nyilvános helyen hogyan szoktatok pisilni?

Figyelt kérdés

Nekem anya belém verte, hogy nyilvános helyen soha nem ülünk rá, és el sem tudnám képzelni hogy ráüljek. Amennyire ez téma volt valaha is, hasonlókat hallottam minden lánytól/nőtől a korosztályomból (30 körül plusz-mínusz pár év).

Viszont az elmúlt pár évben egyre többször jöttek szembe olyan cikkek, hogy ez csak legenda, nem veszélyes egyáltalán, sőt, rossz a hólyagodnak ha fölé guggolsz. Magyarul is jött már szembe ilyen cikk, de a többsége angolul, ott pár éve már csak a shaming megy a fölé guggolással kapcsolatban, hogy miattuk pisis az ülőke (érdekes, én mindig bele tudtam találni), pár hónapja a redditen konkrétan szétkaptak egy angol anyukát, amikor megírta, hogy ő fölé guggol csak.

Ti hogy vagytok ezzel?



2023. júl. 6. 15:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
30! Oh dehogynem! Meg véres is, amit ugye nem tudunk irányítani és a sok igénytelen meg nem képes maga után letörölni az ülőkét.
jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Meg aztán szívesen bele is ülnék más letörölt vérébe/pisijébe. Mert attól hogy áttörlöd egy darab papírral az az ülőke még nem lett rendesen lefertőtlenítve. Ezért nem ülök rá akkor sem, ha ragyogónak néz ki. Áttörölni két kocka vécépapírral még nem takarítás csak úgy néz ki mintha semmi baja sem lenne.
jan. 17. 14:47
 33/34 anonim ***** válasza:

Én kézzel megtartom magam, aztán persze kezet mosok, de van amikor letakarom saját zsebkendővel. Nekem nem kényelmes ha fölé guggolok, de nem ülök rá. Anyum nekem is azt tanította hogy ne üljek rá. Lehet elgondolkodok ezen.

16/L

febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
46%
Van amikor össze-vissza. Wc kefe tartó edényt telepisálom... Valtozó. Falra is néha.
tegnapelőtt 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!