Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyilvános helyen hogyan...

Nyilvános helyen hogyan szoktatok pisilni?

Figyelt kérdés

Nekem anya belém verte, hogy nyilvános helyen soha nem ülünk rá, és el sem tudnám képzelni hogy ráüljek. Amennyire ez téma volt valaha is, hasonlókat hallottam minden lánytól/nőtől a korosztályomból (30 körül plusz-mínusz pár év).

Viszont az elmúlt pár évben egyre többször jöttek szembe olyan cikkek, hogy ez csak legenda, nem veszélyes egyáltalán, sőt, rossz a hólyagodnak ha fölé guggolsz. Magyarul is jött már szembe ilyen cikk, de a többsége angolul, ott pár éve már csak a shaming megy a fölé guggolással kapcsolatban, hogy miattuk pisis az ülőke (érdekes, én mindig bele tudtam találni), pár hónapja a redditen konkrétan szétkaptak egy angol anyukát, amikor megírta, hogy ő fölé guggol csak.

Ti hogy vagytok ezzel?



2023. júl. 6. 15:54
A kérdező szavazást indított:
fölé guggolok
leterítem papírral és ráülök
simán csak ráülök
58 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
29%
Biztos, hogy nem fogok le ûlni egy közhelyen a Wc-re. Hygéniai - és fertôzés veszély miatt.
2023. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%

Ez akkora hülyeség a lányoknál, Próbáljátok már elképzelni a pózt :

Leülsz az ülőkére, hol érsz hozzá ?

A combod alatti rész és oldalt.

Namármost ha az ülőke mondjuk fertőzött, akkor pisilés után felállsz és a baci elindul felfelé, igaz ? :-) nemáááá :-).

2023. júl. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Kettesnèl a pont. A combod èr csak az ülőkèhez, nyugodtan le lehet ülni. Viszont ha nem ülsz.le, nem ernyeszted el az izmaidat, akkor a hòlyagot kiüríteni is nehezebb. A pangó vizelet pedig problàmàkat okozhat.
2023. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom azért hallottam már olyanról hogy valaki a nyilvános wc-n kapott el valamit. Meg oké hogy csak a combom érne hozzá de nem csak nemi betegségek vannak lehet pl. bőrbeteg is aki előttem használta az meg a combomnak se jó. Arról nem is beszélve hogy némelyik wc eleve úgy néz ki, hogy semelyik részemmel nem jó érzés hozzá érni.


Mindenesetre meglepett hogy ennyien ráülnek 😯 de köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt vagy szavazott :)


(A másik ami meglepett, hogy mennyi perverz privátot kaptam egy ilyen kérdés után. Némelyik csak a pisilési szokásaimról érdeklődött, de volt aki arról, hogy van-e vibrátorom 😒😡)

2023. júl. 8. 12:50
 5/33 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a ráüéssel nem lenne gond, ha mondjuk nem olyan hely aminél forog a gyomrom a szag miatt vagy pisicseppek vannak az ülőkén, vagy rászáradt pisicseppek vagy nemiszőrszál esetleg a földön áll bokáig a pisi. Női mosdóban én még olyan is láttam, hogy kakadarb volt az ülőkén. Az nálam kiverte a iztosítékot.


A deszka és a hely kinézete is sokat dob az egészen. Például vonaton nem is tudnék ráülni sosem, pedig mennyivel tisztább maradna utánm a wc. Hiába hajolok normálisan a wc fölé, néha van, hogy a pisi össze-vissza fröcsög, teljesen más irányba megy, ahogy halad előre a vonat.


De amúgy van ahol nincs gusztusom leülni mégis muszáj és a wc papíros megoldás sem segít. Például kórházban saját wc papírt viszel. Spórolsz, ezért nem tudod leterítgetni folyton a wc papírt az ülőkére. Hasi drainnel nincs túl sok kedved a wc fölött hajolva várni amíg pisilsz és talán kaki is jön. Szóval én ott simán leültem a deszkára, bár nem volt túl nagy gusztusom hozzá.


Éttermekben már változó. Van olyan hely ahol simán leülök.


Isola és munkahelyen leülök. Ezeken a helyeken tiszta a wc. Mondjuk iskola és iskola között is van különbés. Volt már hogy öregdiáként bementem a régi gimibe és csak elszaladtam egy korty vizet inni. Tömény kakaszag volt.

2023. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Viszont amivel nekem gond van az a wc papír. Nagyon ritkán használok olyan wc papírt amit kiraktak a nyilvános wc-ben. Mindig sajátot viszek.
2023. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek veled. Meg aztán a tisztának tűnő ülőkét is lehet, hogy hatan lepisilték már előtte és ha letörölték meg megszáradt akkor se ülnék rá szívesen 😕

Annyiban különbözünk hogy én még hisztisebb vagyok erre 😅 Itthon, anyánál, az ikertesóméknál meg pár közeli barátnőnél ülök csak rá, amúgy sehol

2023. júl. 9. 14:27
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ülök rá nyilvános helyen. Főleg osztrákoknál döbbentem meg amikor magától öblíteni kezdett meg az ülőke körbe kezdett forogni és fertőtlenítette magát, még jó hogy csak guggoltam fölé XD
2023. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%

Sehol nem ülök eá,rokonnál sem. Csak otthon. Így neveltek,ez a természetes.

A lányomat is erre tanítom.

2023. júl. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
63%
Simán ráülök. Semmilyen nemi betegséget nem lehet így elkapni, ha csak nem dörzsölöd közvetlenül a wc ülőkének a sütit. A baktériumok nem vándorolnak át a combról a nemiszervre. Szerintem sokkal nagyobb kárt lehet okozni azzal, hogy fölé guggolsz, összefogdozod az ülőkét, majd azzal a kézzel fogod meg a tiszta wc papírt és törlöd meg magad.
2023. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!