Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellett már valamilyen dokinál...

Kellett már valamilyen dokinál vizsgálathoz meztelenre vetkőznötök?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 23:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem
2010. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

hálelúja nem.

De mért?

2010. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
15 éves koromban fölfáztam és elküldtek az urológiára. Végigületm egy órát a folyosón, majd behívtak, de nem is kerültem doki elé, egy nővér vizsgált meg. Egy kétméteres, flegma és amúgy elég jó csaj volt, akinek ha a válláig értem. Foghegyről odavetette, menjek utána. Bevitt valami helyiségbe, majd barátságtalanul közölte, vetkőzzek le teljesen. Amikor kész voltam, odaállított maga elé, miközben ő egy széken ült. Undorral végigmért, majd felületesen megnyomkodta a herémet, de szinte oda se nézett közben. Majd fölvett egy gumikesztyűt, fölparancsolt a heverőre, és beleguggoltatott az ujjába. Aztán egy pohárba kellett pisiljek, majd rám mordult, hogy adjam le a vizeletmintát hazafelé a laborban, és kéredezzem meg, mikor lesz eredmény. Azzal kotródhattam is, a seggem meg fájt egész úton hazafelé, úgy megujjazott.
2010. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kanadában bébiszitterkedtem 2 évig. Amikor először voltam nőgyógyásznál (csaj doki), anyaszült meztelenre kellett vetkőznöm. Aztán legközelebb már nem, de mondták előre, hogy így lesz.
2011. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem nem lett volna szükség rá,orvos válogatja,van aki fölöslegesen megalázó helyzetbe hozz és még le is kezel mint itt a srácot,nekem is volt ismerősőm aki felfázott,de egyáltalán nem kellett emiatt levetkőznie pucéra,fölösleges lett volna,neki csak vízletet kellett adnia,meg megnyomkodták a hasát,tök normális,udvarias orvos volt.Több ilyen doki kellene.
2011. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
46%
Nem, de szívesen levetkőznék teljesen. 23/L
2012. febr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem is akarnám kiprobálni.
2012. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
20%
Nem tudom miért vagytok kiakadva azon,hogy meztelenül vizsgál a doki.Egyébként csajok,ha már egy doki a legintimebb helyen nyúlkál,ujjaz,akkor már semmi takargatni valótok nincsen ! Egyébként hogyan vizsgáljon meg egy doki részletesen ? Látni kell a testrészeket,anélkül nem megy !
2014. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
60%
igen, bőrgyógyásznál. Meg a barátomnak is, neki még viccesen oda is szólt az asszisztens, hogy egy fiú akkor meztelen igazán, ha már a fitymája is hátra van húzva, de ne ijedjen meg, azt majd csak a főorvos asszonynál kell...
2014. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!