Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellett már valamilyen dokinál...

Kellett már valamilyen dokinál vizsgálathoz meztelenre vetkőznötök?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 23:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sehol sem elfogadható,hogy meztelenre vetkőzést kérjenek,a testalaktot meg látni alsóneműben,sőt ruhában is.Minden normális orvos,megvárja hogy a páciense felöltözön,ha megvizsgálta mondjuk alul és csak utána vizsgálja meg a mellet,már aki megvizsgálja.Szerintem pont ezért is bámultak az asszisztensek,mert ez nem elfogadható eljárás,elég megalázó.Pont emiatt írtózik egyre több ember az orvosoktól,mert nem nézik az emberek érdekeit,és nem arra törekszik sok hogy a kellemetlen dolgot kevésbbé tegyék kellemetlené.Én ilyen élmény után tuti nem tenném be többé oda a lábam.Meg eleve mindenhol van külön vizsgáló,legalább is ahol eddig jártam volt minimum függöny,amit el is húztak,hogy ne lásson be más ilyenkor,ez nem valami tévé műsor,vagy kirakat.


Ja és nem a válaszom.


De mért veled megtörtént?

2010. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem,elég durva lenne.
2010. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
USAban tanultam egy évet. Nőgyógyásznál tök máshogy van mint itt. Amikor először mondták, hogy mindent vegyek le a vizsgálathoz, még a zoknit se mertem fönnhagyni. De adnak köpenyt, szóval mégse vagy teljesen meztelen.
2010. okt. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Hát én 26 éves vagyok és tuti hogy nem vetkőznék le teljesen meztlenre,úgy senkit sem vizsgálnak,legalább is ha nem valami perverz nőgyógyászról van szó.Szerintem teljesen elfogadhatatlan,hogy egy kis kamaszt arra kérjenek hogy vegye le az összes ruháját és percekig bámulják,én ha gyerekem lenne ezt nem engedném,ez teljesen elfogadhatatlan számomra,ez nagyon meglalázó.26 éves fejjel nem szívesen vetközik az ember,ahogy nálam idősebbek sem,akkor meg egy kamasz méginkább nem.


Ilyen esetről most hallok először,pedig barátnőm kislányát 11 évesen kellett már gyerekdokihoz vinni,úszodában összszedett fertőzés miatt és ott annyira korrekt volt az orvos,arra törekedett minnél kevésbbé legyen a kislánynak kellemetlen,nézni meg senki nem nézte,anyukája is a vizsgálón kívül várta,a függöny másik oldalán,de semmi meztlenre vetkőztetés nem volt,és fejlett kislányról volt szó.


Még valamit az asszisztens az teljesen már mint az ápolónő,az asszisztens többnyire a beteg adatait rögzíti számítógépben,v. papírt ír,szóval semmi keresni valója nincs ilyen intim vizsgálatnál.

2010. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Nem,soha.És neked?Vagy honnan jött a kérdés?
2010. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Nem,de ne rémiszgessetek már,a végén nem merek orvoshoz menni.
2010. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Általános orvosi vizsgálatra kellet menni nyáron, betétes rövidnadrágban voltam gatya nélkül. Bementem a rendelőbe mondja a dokinéni vetkőzzek le gatyára. Levettem a pólóm és úgy rövidnadrágban kimentem. mondja a rövidnadrágot is. Egy kicsit próbáltam szabadkozni, de nagyon határozott volt. Levettem a rövidnadrágom ott álltam egy szál semmiben a dokinéni meg az asszisztense előtt. Az utolsó szemvizsgálatot és az egyéb adat felvételt is pucéran csináltam végig és csak miután mindennel végeztek és kiküldtek öltözhettem fel.

Még szerencse, hogy nem vagyok szégyenlős.

2010. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát utolsó!

Ez nagyon durva,és etikátlan viselkedés,erre nincs jobb szó,rá nem tudtak volna venni,szerintem kirohantam volna én meg pont az ellentéted vagyok,szégyenlső típus.


Azért nagyon durva,hogy mért nem vehetted fel a cucaid,azért pucéron szemvizsgálatot csinálni,esetleg hallást,vagy vérnyomást mérni,nem normális dolog.Ezeknek valami bajuk volt biztosan.


Ja a válaszom egyébként nem.


Nálunk a doki általános kivizsgáláskor persze meghallgatja a szívet,de vissza is veheted a felsőd,meg néha elég csak felhúzni a felsőd,meg külön fülke van,ahova csak a dokinő megy be,utána meg mindent felöltözve csinálsz.Szerintem ez a normális dolog.


A te eseted olyan,mintha meztlenül kellett volna a szemésznél szemvizsgálatot csinálni.

2010. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem,de van osztrák rokonom és ott úgy ment a nőgyógyászati vizsgálat,hogy ő is kapott köpenyt,de simán egyedül a vetkőzőbe kellett azt felvennie,szóval senki előtt nem kellett levetkőznie meztelenre és később a doki simán csak kicsit fejjebb húzta a köpenyét,amennyire a vizsgálat szükségessé tette.Szóval ez sem az.
2010. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
nem,de most megijjedtem,van ilyen is?
2010. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!