Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellett már valamilyen dokinál...

Kellett már valamilyen dokinál vizsgálathoz meztelenre vetkőznötök?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 23:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nem.
2010. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
Kórboncnok.
2010. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is hiszem, hogy van olyan vizsgálat, ahol kellene, kivéve a műtéteket.
2010. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
23:25: miért sajnos? :)
2010. okt. 3. 01:46
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen,14 évesen az első nőgygógyászati vizsgálat alkalmával.Nem volt vészes,bár az asszisztensnőcik nem kicsit bámultak meg...

21/L

2010. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Normális nőgyógyász úgy vizsgál, hogy amíg a puncit vizsgálja alulról kell levetkőzni, aztán fel lehet öltözni, és amíg a mellet vizsgálja felülről kell levetkőzni.
2010. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

kismajom 74!


Amit te írsz az korrekt és az nem meztelen viozsgálat mert alul vizsgál akkor felül van rajtad cucc,szóval nem vagy pucér,utána felveheted a ruhádat,majd ha megkér hogy a melled szeretné megnézni,mert ez sem mindenhol van,akkor meg már alul van rajtad ruha,szóval nem meztelenül vagy.


De az hogy teljesen meztelenre vetkőz le,az már nem korrekt és nem megengedhető egy nőgyógyászati vizsgálatnál sem szerintem.


Az meg megint durva amit az egyik beíró lány írt,hogy nála volt ilyen meztelen vizsgálat 14 éves korában és mág bámulták is az asszisztensek.Van külön vizsgáló rész,szóval nem értem mit kever bennt vizsgálat alatt az orvos kívül bárki is,ez elég sértő és kellemetlen.Meg azért asszisztens és ápolónő között is van különbség,mert az egyik az adminisztrációt végzi többnyire,míg a másik a gyógyításban,beteg ellátásban is résztvesz.


Az biztos én kisétáltam volna simán a rendelőből,ha arra kértek volna vetkőzzek le meztelenre és még feltűnően nézni is akartak volna.


Ilyen nem szokott lenni,ha ilyennel találkoznál,vagy kérnék tőled,akkor állj ki magadért és mond hogy nem.

2010. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem,de nem is hagynám,hallani már hallottam ezen az oldalon,hogy iskolán belül akartak így vizsgálgatni,hogy gyorsabban menjen a dolog,de ez nem megengedhető,meg lehet csak szívatás volt az egész.Normális helyeken ilyen nincs.
2010. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
sima vizsgálatnál nem,műtétnél van ilyen de ott is adnak köpenyt az embernek
2010. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem azzal semmi baj nincs, ha egy serdülő lánynak első nődoki alkalmából teljesen le kell vetkőznie, az orvos nyilván látni akarja a testalkatod, fejlettséged, mit kell ezen kiakadni. Gondolom miután "törzsvendég" lettél, többet nem kellett. Mondjuk az asszisztensnők tényleg bunkók voltak, lehetett volna diszkrétebben is. Egyáltalán, mi ez a többes szám, egy miért nem elég oda?
2010. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!