Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha magánorvoshoz megyek...

Ha magánorvoshoz megyek (nőgyógyász), akkor kb. mekkora összeget kell fizetni? Egy sima vizsgálathoz először, aztán akár bármi másért, mindig?

Figyelt kérdés
Egyébként milyen érvek szólnak a női, illetve a férfi nőgyógyász mellett? Köszi a segítséget.
2008. ápr. 15. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez nagyon változó! Attól függ, hogy milyen orvoshoz mész. Ha a privát rendelőjébe mész, ott ő mondja meg a vizsgálat díját. Jó tudni ezeket, mert egy "normál" nőgyógyászati vizsgálat 10-12 ezer ft körül mozog Budapesten, egy elég kellemes magánrendelőben. A női nőgyógyász nekem sokkal jobb, mert jobban el tudom engedni magam és nem zavar, ha megvizsgál. Míg egy férfinak mégis csak "meg kell mutatnod" magad. Ez a Te szubjektív véleményed. Neked hogyan jobb? Kinek tudod jobban elmondani a panaszaidat, stb. Én a nőkre voksolok, nekem sokkal jobb. Remélem, h tudtam segíteni.
2008. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont fordítva vagyok,nem tudnék női nőgyógyászhoz menni,viszont a férfi ngysz nem zavar,mindent meg tudok vele beszélni,úgyhogy ezt a részét valóban neked kell eldöntened.

Vidéken szerencsére nem ilyen borsósak az árak,persze attól függ hol laksz,én 5000- tfizetek,a rákszűrés 7000.De ez valóban változó.

2008. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ahová én járok,az is magánrendelő.Itt 8000 Ft egy vizsgálat és 1000 Ft egy recept.Nekem először női nődokim volt,de nem voltam vele megelégedve,igaz amikor először mentem,16 voltam.Aztán pár év múlva(kb.6-8 éve )átmentem egy pasi dokihoz,akivel egyenlőre teljesen meg vagyok elégedve.Nála fogok szülni is 14 hetes vagyok.Ha gondolod megírom neked a nevét és a címét,ahol el tudod érni.Ja,és budapesti.
2008. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi adatokat!
2008. ápr. 15. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!