Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 napja menstruálok. Mit...

14 napja menstruálok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Holnap első dolgom, hogy hívom az orvosom!

32 éves vagyok, 9 hónapja szültem, 8 hétre rá megjött. Azóta szedem az Azália fogamzásgátlót. Van, hogy nincs meg egy hónapig, de ha megjön mindig eltart 2 hétig.

Ma tartok a 14.napnál és úgy örcsölök, mint első nap és most semmi látszata, hogy el akarna múlni. Mai napig élénk piros váladékkal.

Másnak is volt ilyen? Mire készüljek holnap?

Szoptatok még.

Köszönöm szépen.


2022. jún. 19. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Nőgyógyászhoz menj el holnap
2022. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
nőgyógyász, azonnal
2022. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Semmit nem tudsz tenni, nyilván nem megfelelő a gyógyszer. Nem is értem, hogy eddig miért nem foglalkoztál vele!
2022. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért nem mentem orvoshoz eddig, mert a tájékoztatóban azt olvastam, hogy rendszertelen vérzést okozhat a tabletta, de ez nem gond folytassam a szedését.

Eddig nem görcsöltem tőle, de most ma 14.napon is görcsölök és múlni sem akar.

Ma néztem, hogy a dokim szabin van, holnap felhivom a kórházban a nőgyógyászatot.

2022. jún. 19. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!