Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem leszek itthon, mit tegyek?

Nem leszek itthon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb.fél éve menstruálok, és most van meg harmadjára... eddig éjszakánként mindig annyira véreztem az első, második napon hogy volt mikor átázott a bugyim is!Én betétet használok mert anyukám nekem nem díjazza a tampont.. most viszont nem alszok itthon, és holnap lesz a második nap mikor megvan.. mit tegyek? Nagyon félek hogy ott is átázik és reggel arra kelek hogy tiszta vér vagyok. ááááááá :( :'(
2010. aug. 25. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%

Am betétes vagyok.

By Fanny

Pux

2010. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nicole5335 válasza:

Tudom, hogy most már nem alkalmas, de még régen én is voltam hasonló helyzetben. Szintén kevésbé kényelmes módszer, de nekem nagymamám ajánlotta fel egyszer, hogy rakjak vattát a betét alá, ugyanis az elég jó nedvszívó. Ha nem akarsz tampont használni, éjszakára tudom ezt javasolni =)

(a barátnőid pedig ha ilyen miatt kinevetnének, akkor idióták. majd ők is megtapasztalják, hogy ez mennyire nem kellemes, és ha nem lesznek a szülők vagy tesók a közelben, TŐLED fognak segítséget kérni =) ) (személyes tapasztalat, nekem a barátnőim mellett, külföldön jött meg először. nem volt kitől mástól segítséget kérnem =))

2010. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!