Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem leszek itthon, mit tegyek?

Nem leszek itthon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb.fél éve menstruálok, és most van meg harmadjára... eddig éjszakánként mindig annyira véreztem az első, második napon hogy volt mikor átázott a bugyim is!Én betétet használok mert anyukám nekem nem díjazza a tampont.. most viszont nem alszok itthon, és holnap lesz a második nap mikor megvan.. mit tegyek? Nagyon félek hogy ott is átázik és reggel arra kelek hogy tiszta vér vagyok. ááááááá :( :'(
2010. aug. 25. 15:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
hol leszel?
2010. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a barátnőim ottalvós bulit szerveztek, és már nem mondhatom vissza, mert nagyon gáz lenne.. viszont, még egyikőjüknek sincs ilyen problémájuk, és ismerem őket.. tuti kiröhögnének!
2010. aug. 25. 16:02
 3/12 A kérdező kommentje:
viszont azt hallottam, hogy a c-vitamin csillapítja kicsit a vérzést... ez igaz lehet?
2010. aug. 25. 16:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Éjszakára való betétet használsz? Vagy nem tudsz éjjel kimenni cserélni?

Másrészt meg, ha ottalvós buli, akkor amúgy is kicsit később kerülsz ágyba, így "nyerhetsz kis időt".

2010. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen éjszakára valót.. és azzal nincs gond hogy nem birok kimenni, csak nagyon jó alvó vagyok, és nemigazán kelek föl :( ....
2010. aug. 25. 16:07
 6/12 anonim válasza:
ha kiröhögnek az ő bajuk,nem kellemes menstruálni,majd megtapasztalják,amúgy meg menj többször wc-re,vagy beszéljétek meg hogy nem aludtok :)
2010. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Használj tampont. Az én anyukám sem díjazta, mert nem szeret a hüvelyébe nyúlni. De ez az ő dolguk szerintem, a mi vérzésünk meg a miénk.

Jó tanács: ha még nem használtál tampont, és nem élsz nemi életet, azért ne utazás közben kezdd el próbálgatni, mert elsőre hosszú idő lesz a helyére tenni. Szóval lehet, hogy erre a konkrét helyzetre már nem lesz megoldás, de későbbiekre sem árt fölkészülni!

N31

2010. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úristen, de gyerekesek a barátnőid, ha ilyenen röhögnek! előbb-utóbb ők is szenvedni fognak tőle. és akkor meg magukat nevetik majd ki? nem hiszem... am itt olvastam egyszer egy tippet. használj éjszakára két bugyit, és tegyél mindkettőbe betétet. nem a legkényelmesebb, de hatásos. 14/l
2010. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer majd a barátnőid is menstruálni fognak, úgyhogy ne nevessenek ki!
2010. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sz@rügy!! Jah és még én beszélek! Isteem! Hétfőn vtam haveroknáál sátrazni. Csak fiúkkal... Ott nem is mentem el vécére... 2 szer hazamentem. Én is sokszor átáztam ezzel az alkalommal, de megtanultam, hogy ne feküdjek a hátamra.XD Meg a biztonság kedvéért feketébe alszok... Joh nem is mondom tovább...

By Fanny

Pux

2010. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!