Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz egy műtétem, de nagyon...

Lesz egy műtétem, de nagyon szégyellem, ha itthon szóbakerül, egyből ingerült leszek, és elkezdek ordibálni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem tehetek róla, mert betegség, de egyszerűen szégyellem. Bűntudatom van, hogy veszekszek mindenkivel, de képtelen vagyok elviselni, hogy aggódnak értem. Legszívesebben elvonulnék 1 hónapra, elmennék közben a műtétre, majd hazajönnék, mintha mi sem történt volna.

A jövő héten lesz a műtét, és nem is maga az operáció miatt vagyok ideges, hanem hogy mindenki kérdezget róla.

Mit csináljak, hogyan fogadjam el, hogy nem az én hibám, mit tegyek, hogy ne érezzem szégyellnivalónak?


2010. okt. 20. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen műtét? amúgy meg örülj hogy valaki aggódik érted, legtöbb embert lesem szarják... hidd el nem csesztetésből hozzák fel, hanem mert tényleg aggódnak, érezd a törődést.
2010. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miféle műtét lesz ez? Az csak a fejedben dől el, hogy a te hibád-e vagy sem, akármilyen műtét is lesz ez, gondolj arra hogy miután megműtöttek megszűnik a probléma és hamarosan mindenki elfelejti a történteket.
2010. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ülj le a családoddal, és beszéld meg ezt velük! Én is ilyesmi típus vagyok, ha ordibálni nem is szoktam senkivel, de ha bármi bajom van, jobban szeretem, ha elterelik a figyelmem és felvidítanak, mintha bánatos képpel aggódnak fölöttem. Ezt tudja rólam a családom is, eszerint viselkednek velem.
2010. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megértelek,mert az is idegesitő lehet ha túlaggódják a helyzetet...!Próbálj velüjk beszéllni,hogy téged ez zavar és ne beszéljenek a közelgő műtétről mégha nagyon is aggódnak..,inkább csendben tegyék mert Téged feszélyez,idegesit!Ezt add a tudtukra...

Amúgy milyen műtét vár rád?

2010. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, milyen műtét
2010. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kicsit ma már kicsit lenyugodtam.

Ne haragudjatok, de nem szeretném beírni, hogy milyen műtét, mert túl konkrét lenne. A lényeg, hogy nem mell- vagy orrplasztika, de azért nem is agyműtét.

2010. okt. 21. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!