Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szégyellem de kellemetlen...

Szégyellem de kellemetlen szagút szellentek. : / mit tegyek hogy legalább a szag eltűnjön?

Figyelt kérdés
nő vagyok és tegnap gyógyultam ki egy hasis betegségből. azóta is kellemetlen szagút szellentek. mit lehet ellene tenni? fel vagyok puffadva nagyon. legalább ne lenne szaga...
2009. júl. 1. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:
valami kaják segíthetnek? még annyi hogy 2 napja csak kekszet eszek és ásványvizet iszok. néha egy kis virslit is.
2009. júl. 1. 18:05
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Mi az a hasis betegség? Esetleg hasi betegség akart lenni?
2009. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
öö bocsi. errefelé így hívjuk. hasmenés. még 1x bocsi.
2009. júl. 1. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
A család előtt ne szégyeld,hiszen a hasmenés evvel jár,szerintem ezt ők is tudják.Társaságba meg ne menj míg teljesen meg nem gyógyulsz.
2009. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
te hülye vagy b.meg! szerinted más ibolyaszagút fingik? szerinted, kiaz, akinek nem büdös a fingja? te jó isten! ezek miatt az emberek miatt tart itt ez az ország
2009. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
cseréld le a virslit répára. A virsliben úgy is túl sok az "el nem tudod képzelni".
2009. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!