Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, h amikor egész...

Miért van az, h amikor egész nap itthon vagyok, rossz a közérzetem? Mintha beteg lennék. De ahogy kimozdulok akár pár órára is, jobban leszek.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 15:33
 1/5 judka válasza:
78%
Szerintem azért, mert haszontalannak érzed magad és ez tudat alatt így nyilvánul meg. Gondolom ha rendet raksz, vagy főzöl, vagy dolgozol otthon, akkor nincs ilyen érzésed.
2010. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen érdekes amit írsz, mert nekem is ilyen problémám van, amióta beállt a tél. Én is teljesen betegnek érzem magamat, de szerintem ez egy kis téli depresszió, ami a közérzetre is kihat. Amikor elmegyek dolgozni, vagy emberek közé, egyből kezdek helyrepakolódni. Nagyon rossz érzés, mert itthon minden bajom van, meg ugye a bezártság érzése.
2010. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, mert társas lény vagy, és otthon egyedül nem dumálhatsz senkivel, meg hát a friss levegő, egy kis mozgás is hiányzik hogy az ereidben gyorsabban mozogjon a vér. Az otthon ülés nem frissít fel, állott levegő, főleg így télen nem nyitod ki az ablakokat, mert akkor meg fázni fogsz :)
2010. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elöttem lévö,egyett értek.Két eves kislányommal vagyok itthon és ugyan ezt élem meg.

Ezért reggeli után öltözünk is,irány a séta.

Kitalálok valami távoli célt,hogy jól kisétáljuk magunkat.A friss levegö még a gondolatokat is "kitisztitja".

2010. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg igazatok van. De olyan rossz ez így. Mit tesztek ellene? (aki még nem írta)
2010. jan. 26. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!