Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS. Nagyon kétségbeestem!?

SOS. Nagyon kétségbeestem!?

Figyelt kérdés
17éves vagyok.12éves korom óta menstruálok,beállt szépen,mindig pontosan jött meg.december óta 2havonta jön meg,sőt már most legutóbb juniusban volt.miért lehet??nagyon félek,szűz vagyok,és nőgyógyászhoz félek menni.:( szüzen nagyon rossz lehet,habár nem tudom,mert nem voltam még. de h fog megvizsgálnii? mi bajom lehet?és ha cisztám van? vagy 17évesen lehet komolyabb?még nem vtam úgy fiúval.kérlek segítsetek,nagyon félek.tudom,h elkellett vna már mennem december óta:s mára is be voltam jelentkezve de féltem.mitől nem jön meg rendesen,és mit fog csinálni a nőgyógyáász?:(
2010. aug. 24. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát biztos díjazza majd az orvos hogy bejelentkezel de nem mész el.

Vegyél bátorságot magadon és menj el. Úgyis megtudja hogy szűz vagy-e még és ezt figyelembe veszi a vizsgálat során is. Amúgy fogalmam sincs mitől lehet ez de menj minél előbb orvoshoz, az a biztos.

2010. aug. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 11 éves koromban volt ilyen. 11 évesen voltam először nőgyógyásznál (nyilván szűzen - jó, nem olyan nyilvánvaló, de az voltam).

Kellemetlen lesz, de nem fájdalmas. Nincs mitől félned. Meg fog vizsgálni, ahogy - ha épeszű nő vagy - évente megteszi majd ezt. Lesz ultrahang (valószínűleg), kenetet fog venni, ami kellemetlen, de nem fáj. Matatni fog, aztán mehetsz is. :)

2010. aug. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne aggodj! En is ma voltam eletembem eloszor ugy aprilisban semm para, az orvos tudja h mi faj mi kellemetlen es ennek fejeben fog megvizsgalni. Nekem ma pl feldugta az ujjat a seggembe. Oke kicsit kellemetlen volt de nem fajt vagy ilyenek. Nem faj a nogyogyasznal semmi. Max kicsit kellemetlen. Ugyh nincs mitol felned. Es a nodokik megertoek:)
2010. aug. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vannak olyan nőgyógyászok, akik tinikre specializálódtak, menj olyanhoz, ha félsz egy símához.


meg előtte fórumokon keress rá arra a nőgyógyászra, akihez mész, hogy miket írnak róla, mert vannak nagyon gázak, meg tök jók is. nem mindegy, h kihez mész..

2010. aug. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kimondottan gyermeknőgyógyászt keress fel! És nem kell félned!
2010. aug. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!